آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 224399 ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷

شهردار سرپلذهاب تشریح کرد:

اقدامات شهرداری سرپلذهاب جهت مقابله با ویروس کرونا در سطح شهر/ هر شهروند یک شهردار

بازی دراز۱۴۰۴:شهردار سرپلذهاب با شعار "هر شهروند یک شهردار"اقدامات شهرداری سرپلذهاب جهت مقابله با ویروس کرونا در سطح شهر را تشریح کرد.

اقدامات شهرداری سرپلذهاب جهت مقابله با ویروس کرونا در سطح شهر/ هر شهروند یک شهردار

صابر حیدری در گقتگو با خبرنگار ما از اقدامات شهرداری در مقابله با ویروس کرونا در شهرستان گفت: روزانه تاکسی های سطح شهرجهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا توسط شهرداری سرپل ذهاب ضدعفونی می شود. 

وی همچنین از تداوم جمع آوری کمپهای کارگری افراد غیربومی در سطح شهر خبر داد و گفت: درراستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با بیماری کرونا شهرستان کمپهای کارگری ، معتادان ، کارگران غیربومی با همکاری فرمانداری،شهرداری‌ و انتظامی سرپلذهاب از سطح شهر جمع آوری و پاکسازی شد. شهردار شهرسرپلذهاب گفت:علف زنی و سم پاشی گیاهان هرز اطراف کانکس های مستقر در شهرستان توسط پرسنل شرکت تاسیسات گستر حلوان پیمانکار خدمات شهری شهرداری سرپلذهاب از دیگر اقدامات در این زمینه است. 

وی ضدعفونی معابر و خیابانهای سطح شهر جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا توسط شهرداری سرپل ذهاب،جمع آوری معتادان سطح پارک جنگلی،اقدام شهرداری سرپلذهاب در مسدودنمودن ورودی های پارک ها و تفرجگاه ها جهت جلوگیری ازتجمع وشیوع ویروس کرونا از دیگر اقدامات انجام شده عنوان کرد. وی با شعار "هر شهروند یک شهردار" در پایان گفت: تمامی شهروندان می توانند نظرات و پیشنهادات یا عکسها و تصاویری که به امورات شهری مرتبط می باشد را به شماره تلگرام ۰۹۱۸۹۳۵۱۸۳۹ ارسال نمایند تا پیگیری لازم صورت پذیرد.