پربازدیدترین ها

کد خبر: 224377 ۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۳

رئیس آموزش و پرورش سرپل ذهاب:

با مشارکت در پویش «در خانه بمانیم» در روز طبیعت، به یاری جامعه بهداشتی و درمانی شهرستان بشتابیم

بازی دراز1404: رئیس آموزش و پرورش سرپل ذهاب گفت: با مشارکت در پویش «در خانه بمانیم» در روز طبیعت، به یاری جامعه بهداشتی و درمانی شهر و دیارمان بشتابیم.

با مشارکت در پویش «در خانه بمانیم» در روز طبیعت، به یاری جامعه بهداشتی و درمانی شهرستان بشتابیم

روح الله عباسیان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: مردم ایران امسال در روز ۱۳فروردین با ماندن در خانه ضمن حفظ سلامت خود یک وفاق اجتماعی را نیز ثبت خواهند کرد.

وی افزود: با فرا رسیدن روز طبیعت و احتمال حضور گسترده مردم در مکان های عمومی طبیعی مسئولان انتظامی با اعلام قوانین و مقررات محدود کننده، تمهیدات لازم را برای جلوگیری از ازدحام افراد در طبیعت اندیشیده اند.

وی ادامه داد: امروز مردم شهرستان سرپلذهاب با در خانه ماندن و خودداری از حضور در تجمعات، بزرگترین کمک را در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا انجام می‌دهند و اگر به همین رویه خود مبنی بر قرنطینه خانگی و خودداری از ترددهای غیرضروری ادامه دهند، ریشه‌کنی ویروس کرونا سریع‌تر انجام می‌گیرد.  

وی گفت: در شهرستان سرپل ذهاب بیش از ۱۷ هزارو ۵۰۰ دانش آموز و بیش از ۲ هزار معلم شاغل و بازنشسته داریم که اگر هر کدام از آن‌ها بتوانند ۳ یا۵ نفر را متقاعد کنند که در خانه بمانند می توانیم در ریشه کن شدن ویروس کرونا در شهرمان سهیم باشیم .