پربازدیدترین ها

کد خبر: 224373 ۱۵:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲

فرماندار سرپلذهاب خبرداد :

ایجاد محدودیتهای ترددی در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه در شهرستان سرپلذهاب

بازی دراز1404: فرماندار سرپلذهاب گفت: شورای مدیریت بحران شهرستان همپای سایر نقاط استان نسبت به ایجاد محدودیتهای ترددی در ۱۲ و ۱۳ فروردین اقدام کرده است.

ایجاد محدودیتهای ترددی در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ماه در شهرستان سرپلذهاب

محبت جمالی نیا در گفتگو با خبرنگار ما گفت: تمام دستگاههای اجرایی متولی شهرستان پای کار هستند و در جهت رعایت دستورالعملهای طرح فاصله اجتماعی تلاش خواهند کرد که سلامت شهرستان را حفظ کنند.

 

وی افزود: ١٦ اکیپ تلفیقی از انتظامی و شبکه بهداشت شهرستان طی امروز ۱۲ فروردین و فردا ۱۳ فروردین ماه در سطح شهرستان تذکرات لازم را به مردم ارائه خواهند داد.

 

فرماندار شهرستان گفت: سیزده بدر سنوات قبل حاوی خاطرات خوب وشیرینی برای مردم بوده است امسال نیز با درخانه ماندن و پرهیز از بوم گردی و حضور در مناطق تفریحی شهرستان خاطرات شیرینی را در جهت حفظ سلامت خود و جامعه خلق خواهند کرد.

 

وی ادامه داد: مشارکت و همکاری مردم با وجود سختیهای بسیار تا امروز به بهترین نحو انجام گرفته و انشاءالله این روند نیز تداوم خواهد یافت تا بیماری منحوس کرونا را به زانو در آوریم.

 

وی ادامه داد:محدودیتهای ترددی از امروز تا فردا ۱۳ فروردین ماه بیشتر خواهد شد و خروج خودروهای بومی از شهرستان ممنوع میشود و لذا اگر خودروهایی که قوانین و مقررات را رعایت نکنند توقیف شده و با خاطیان برخورد خواهد شد.

 

وی گفت: دو اکیپ گشت خودرویی هلال احمر تذکرات و هشدارهای لازم را اطلاع رسانی خواهدکرد و همچنین شهرداری نیز اطلاع رسانیهای لازم در خصوص محدودیت ورود به پارکها و بوستانهای سطح شهر و گندزدایی و ضدعفونی معابر عمومی را به خوبی انجام داده است.