پربازدیدترین ها

کد خبر: 224369 ۱۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۲

امام جمعه سرپل‌ذهاب:

روز ۱۲ فروردین ماه یک رخداد مهم و تاریخی در کشور ایران اسلامی است

بازی دراز1404: امام جمعه سرپل‌ذهاب گفت: دوازدهم فروردین روز تولد جمهوری اسلامی است و در این روز خورشید اسلام در ایران و تمام جهان دوباره طلوع کرد و یک رخداد مهم و تاریخی در کشور ماست.

روز ۱۲ فروردین ماه یک رخداد مهم و تاریخی در کشور ایران اسلامی است

 

حجت‌الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت روز جمهوری اسلامی ۱۲ فروردین ماه، اظهار داشت: دوازدهم فروردین روز تولد جمهوری اسلامی است و در این روز خورشید اسلام در ایران و تمام جهان دوباره طلوع کرد و یک رخداد مهم و تاریخی در کشور ماست.

 

وی با بیان این‌که قطار انقلاب به برکت خون شهدا هر روز در حال شتاب است، تصریح کرد:‌ اکنون که بیش از ۴ دهه از آغاز این حرکت می‌گذرد، جمهوری اسلامی نه تنها تضعیف نشده بلکه بر خلاف برخی از انقلاب‌های جهان که با گذشت چند سال از اهداف اولیه دور می‌شوند، توانسته جایگاه خوبی در بین کشورهای آزادی‌خواه پیدا کند و با اتکا به خودباوری و اعتماد به نفس که امام خمینی (ره) در ملت ایران دمیده، تاثیر مثبت خود را به جهانیان به اثبات برساند.

 

وی گفت:امید است در سایه رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در سالی که به نام "جهش تولید" نام گذاری شده است بتوانیم شاهد رشد فزاینده درخت تنومند این انقلاب و صدور تفکر آن به سرتاسر جهان باشیم.