پربازدیدترین ها

کد خبر: 224360 ۱۴:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپلذهاب:

جانبازان انقلاب اسلامی درمسیر پاسداری از ارزشهای اسلام مدال پرافتخارتاریخ بر گردن آویختند

بازی دراز1404: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپلذهاب گفت: جانبازان انقلاب اسلامی نیز درمسیر پاسداری از ارزشهای اسلام و انقلاب و امام راحل در دوران دفاع مقدس و پس از آن جانانه با تاسی از بزرگ جانباز دشت کربلا مبارزه کردند و مدال پرافتخار جانبازی را برای همیشه تاریخ بر گردن آویختند.

جانبازان انقلاب اسلامی درمسیر پاسداری از ارزشهای اسلام مدال پرافتخارتاریخ بر گردن آویختند

حجت الاسلام حسن مهدوی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: حضرت ابالفضل العباس (ع) بزرگ جانباز دشت کربلاست که در مسیر دفاع از ولایت و ارزشهای دین مبین اسلام از جان خود گذشته و ایثار و فداکاری و شجاعت و رشادت را معنا و مفهومی جاودانه داد.

 

وی افزود: جانبازان انقلاب اسلامی نیز در مسیر پاسداری از ارزشهای اسلام و انقلاب و امام راحل در دوران دفاع مقدس و پس از آن جانانه با تاسی از بزرگ جانباز دشت کربلا مبارزه کردند و دراین راه سلامت جسمانی خودرا فدا کرده و مدال پرافتخار جانبازی را برای همیشه تاریخ بر گردن آویختند.

 

وی تصریح کرد: جانبازان سرافراز امروز درزمره شهدای زنده بوده و به همراه خانواده های خود به نمادهای ایثار و مقاومت کشور تبدیل شده اند که برخی از آنها نیز پس از سالها تحمل رنج و مشقت به خیل عظیم شهداء پیوستند.