پربازدیدترین ها

کد خبر: 224326 ۱۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶

فرماندار سرپلذهاب خبرداد :

تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری بازار شهرستان تا ۱۵ فروردین

بازی دراز1404: فرماندار سرپلذهاب از تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری بازار شهرستان تا ۱۵ فروردین خبرداد.

تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری بازار شهرستان تا ۱۵ فروردین

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا در گفتگو با خبرنگار ما گفت : براساس تصمیم ستاد مبارزه با بیماری کرونا در کشور تصمیماتی مبنی بر تعطیلی اصناف غیرضروری بازار برای حفظ سلامتی مردم و مقابله با شیوع بیماری کرونا اتخاذ شده که شهرستان سرپلذهاب نیز با پیروی از این دستور العمل تمامی اصناف بازار به غیر از صنوف قصابی ،‌ نانوایی،‌ داروخانه ،‌ پمپ بنزین و‌ سوپر مارکت ها تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل خواهند شد.

وی افزود : اتحادیه های صنوف مختلف در شهرستان از روزهای قبل برای تعطیلی واحد‌های صنفی خود اعلام آمادگی کرده و صنوفی همچون زرگران و آرایشگاه‌های زنانه نیز قبل از این دستور العمل بصورت خودجوش تعطیل کرده اند که جای تقدیر دارد .

فرماندار شهرستان تصریح کرد : اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی  و ادارات مرتبط با کنترل بازار شهرستان از فردا بصورت جدی تعطیلی صنوف غیر ضرور شهرستان را پیگیری خواهند کرد .

جمالی نیا در پایان گفت : تعطیلی بازار یک ضرورت ملی  و خواست عموم مردم برای مقابله با شیوع  بیماری کرونا ویروس  است .که  مشارکت و همکاری کسبه در تعطیلی بازار ضرورت دارد  و درصورتیکه بعضاً صنوفی بی توجه به سلامت مردم  و در این فراخوان ملی همکاری و مشارکت و همراهی ننمایند برای حفظ سلامت مردم با آنها برخورد خواهد شد .