پربازدیدترین ها

کد خبر: 224284 ۱۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۷

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب :

مقابله با شیوع بیماری کرونا نیازمند مشارکت عمومی مردم است/تقدیر از اجرای رزمایش پدافند زیستی سپاه شهرستان

بازی دراز 1404 : امام جمعه شهرستان سرپلذهاب با تقدیر از اجرای رزمایش پدافند زیستی سپاه شهرستان گفت:مقابله با شیوع بیماری کرونا نیاز مند مشارکت همگانی مردم فهیم شهرستان می باشد.

مقابله با شیوع بیماری کرونا نیازمند مشارکت عمومی مردم است/تقدیر از اجرای رزمایش پدافند زیستی سپاه شهرستان

به گزارش بازی دراز، حجت السلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار مااظهار داشت:حفظ سلامت مردم در شرایط کنونی که شیوع ویروس کرونا سلامت جامعه را به خطر انداخته واجب و ضروریست.

وی افزود: برگزاری مراسمات سنتی یکی از ویژگی های بارز مردم شهرستان است ولی در شرایط کنونی برگزاری این مراسمات ضرورتی نداشته و چون سلامت مردم را به خطر خواهد انداخت انجام ان ممنوع میباشد.

امام جمعه شهرستان اذعان داشت: مردم برای حفظ سلامت خود و خانواده و سایرین از برگزاری مراسمات سنتی جمعه اخر سال و چهارشنبه سوری به صورت جدی خودداری کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: قطع کردن زنجیره انتقال بیماری کرونا نیازمند ماندن در خانه و پرهیز از برگزاری مراسمات تجمعی میباشد لذا از مردم شریف و فهیم شهرستان  درخواست میشود از برگزاری مراسمات سنتی اخر سال خودداری نمایند.

ایشان در ادامه با تقدیر از نهاد ها و یگان های نظامی برای انجام اقدامات مقابله ای اذعان داشت:سپاه ناحیه سرپل ذهاب در یک رزمایش منسجم با حضور اقشار مختلف بسیجیان نسبت به گندزدایی و ضدعفونی محلات مختلف شهرستان اقدام نموده است که قابل تقدیر می باشد.

فاطمی نسب در پایان افزود: مقابله با شیوع بیماری کرونا نیازمند مشارکت عمومی می باشد که امیدوارم مردم نهایت همکاری را داشته و مسیولین نیز به گندزدایی و ضدعفونی کردن شهر  ادامه دهند.