پربازدیدترین ها

کد خبر: 224264 ۰۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۶

گزارش:

مردم سرپلذهاب نگران مایحتاج شب عید نباشند/ تامین میوه و اقلام اساسی در شهرستان

بازی دراز 1404 : به گفته مسئولین مردم سرپلذهاب نگران مایحتاج شب عید نباشند و میوه و اقلام اساسی در شهرستان به اندازه کافی تامین شده است.

مردم سرپلذهاب نگران مایحتاج شب عید نباشند/ تامین میوه و اقلام اساسی در شهرستان

به گزارش بازی دراز، در این روزهای پایانی سال ویروس کرونا مهمان ناخوانده بسیاری از شهرستان ها شده است و مردم نگران تامین مایحتاج اساسی خود هستند.

برخی از مردم با هجوم به فروشگاه های زنحیره ای و برخی از سوپرمارکت ها درصدد خرید بیش از نیاز خود برای ایام تعطیلات عید نوروز هستند و نگران بسته شدن مراکز عرضه مواد غذایی هستند.

شایعاتی مبنی براینکه بازار میوه و تره بار شهرستان سرپلذهاب در روزهای آینده به علت پیشگیری از کرونا تعطیل است متاسفانه نگرانی بسیاری بین مردم راه انداخته است.

اما آنچه که حاکی است، مسئولین سرپلذهاب و گشت مشترک بازرسی بازار ، بصورت روزانه در دو مرحله روند فعالیت واحدهای صنفی شهرستان را رصد می کنند ، هیچ برنامه ای مبنی بر تعطیلی بازار اقلام اساسی و میوه وجود ندارد.

خبرنگار ما در ادامه به سراغ رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان سرپل ذهاب رفته و از وضعیت بازار و اقدامات اتخاذ شده جویا شد: 

منصور کاکایی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه مردم نگران نیازهای اولیه شب عید نباشند، گفت: میوه های مورد نیاز شب عید شهرستان فراهم شده و آماده ورود به شهرستان است. 

وی افزود: پیش بینی اولیه ما برای میوه مورد نیاز شهرستان ۱۰۰ تن پرتقال و ۵۰ تن سیب درختی است.

وی با بیان اینکه با توجه به شرایط پیش آمده بیماری کرونا احتمالا نیاز شهرستان از پیش بینی اولیه کمتر باشد، گفت: ۶مرکز سیار و ۶ واحد صنفی ثابت میوه های شب عید را در شهرستان توزیع خواهند کرد.

کاکایی ادامه داد: ۳۰ تن برنج ستاد تنظیم بازار با قیمت هر کیسه ۶۵ هزار تومان و ۱۵ تن شکر ستاد تنظیم بازار نیز از امروز جهت توزیع وارد شهرستان خواهد شد.

وی تاکید کرد: هیچ گونه برنامه ای مبنی بر تعطیل شدن واحدهای صنفی عرضه مواد غذایی ، خبازی ها و میدان میوه و تره بار در شهرستان سرپلذهاب نداریم و این روند عرضه محصول ادامه دارد.