پربازدیدترین ها

کد خبر: 224256 ۱۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب :

بسیجیان شهرستان در تمامی صحنه ها پیشگام هستند / حضور در صحنه بسیج علیه شیوع بیماری کرونا

بازی دراز 1404 : فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب گفت: بسیجیان شهرستان در تمامی صحنه ها پیشگام هستند و حضور در صحنه بسیج علیه شیوع بیماری کرونا ادامه دارد.

بسیجیان شهرستان در تمامی صحنه ها پیشگام هستند / حضور در صحنه بسیج علیه شیوع بیماری کرونا

به گزارش بازی دراز، سرهنگ نوروز اکبری در گفتگو با خبرنگار ما گفت : بسیجیان شهرستان سرپلذهاب در تمامی صحنه های کشور پیشگام و پیشقدم هستند و این بار نیز در صحنه مقابله با شیوع بیماری کرونا در شهرستان و حفظ سلامت مردم حضوری فعال دارند.


وی افزود : با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر حفظ سلامت مردم بسیجیان شهرستان به میدان آمده و باتمام توان خود در جهت ضدعفونی کردن شهرستان اعم از خیابانها ومعابر عمومی سطح شهر و روستاهای مختلف شهرستان تلاش می کنند که قابل تقدیر است.


وی بیان کرد: کلاس های آموزشی ویژه بسیجیان با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شده است و راه های مقابله با شیوع کرونا فراگرفته اند تا به میدان عمل رفته و علیه این جنگ بیولوژیک آماده خدمت شوند.

فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب به حضور بسیجیان و پاسداران در کمک رسانی به مردم بعد ازجنگ‌تحمیلی، در بحران های پیش آمده زلزله و سیل اشاره کرد و گفت: سپاه در تمام صحنه ها در بین مردم با تمام توان آماده خدمت است و با گذشتن از جان خود حافظ امنیت کشور بودند و امروز در کنار کادر پزشکی و درمانی پیشگامان و حافظان سلامت مردم هستند.