پربازدیدترین ها

کد خبر: 224244 ۱۱:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴

رئیس شبکه بهداشت درمان شهرستان سرپلذهاب خبر داد:

فوت دو شهروند سرپلذهابی مبتلا به بیماری کرونا/ خانوارها از طریق تماس سامانه۴۰۳۰ غربالگری می شوند

بازی دراز 1404 : رئیس شبکه بهداشت درمان شهرستان سرپلذهاب از فوت دو شهروند سرپلذهابی مبتلا به بیماری کرونا خبر داد و گفت: خانوارها از طریق تماس سامانه۴۰۳۰ غربالگری می شوند.

فوت دو شهروند سرپلذهابی مبتلا به بیماری کرونا/ خانوارها از طریق تماس سامانه۴۰۳۰ غربالگری می شوند

به گزارش بازی دراز، دکتر مازیار طهماسبی در گفتگو با خبرنگار ما اذعان داشت: تاکنون دو نفر از همشهریان سرپلذهابی به دلیل ابتلاء به بیماری کرونا متاسفانه جان خود را از دست دادند لذا از مردم فهیم سرپلذهاب عاجزانه درخواست میشود حتی المقدور از خانه های خود خارج نشوید.


وی با بیان اینکه در صورت تردد غیر ضرور پیش بینی میشود آمار مبتلایان افزایش یابد،گفت: کارکنان بهداشتی درمانی از طریق تماس با خانوار ها در خصوص بیماری کرونا غربالگری می‌نمایند.


طهماسبی گفت: چنانچه از شماره 4030 با خانوارها تماس گرفته شود مردم پاسخگو باشند و علائم و ضعیت جسمی خود را طبق پرسش و پاسخ انجام شده ارائه دهند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب ادامه داد: شماره تماس ۲۵۲۵ برای پاسخگویی خانوارها ازطریق تلفن ثابت و شماره تماس ۰۸۳۴۲۲۲۵۱۴۹ برای پاسخگویی از طریق موبایل ازساعت ۸ صبح تا ۲۴ شب در خدمت جوابدهی سوالات همشهریان در خصوص بیماری کرونا می باشد.

وی در ادامه گفت: استقرار تست تب سنجی در مبادی شهرستان از سمت پلیس راه، ارائه خدمات ۱۶ ساعته درمانگاه تخصصی ویژه بیماران تنفسی حاد و مجزا کردن بخش عفونی در بیمارستان شهدا به بیماران عفونی از مهمترین اقدامات حوزه بهداشت در مقابله با گسترش شیوع بیماری کرونا در شهرستان است.