پربازدیدترین ها

کد خبر: 224233 ۱۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴

رئیس اداره بهزیستی شهرستان سرپل ذهاب خبر داد :

ارائه خدمات مشاوره ای تلفنی رایگان در تمامی زمینه ها با شماره 1480

بازی دراز 1404 : رئیس اداره بهزیستی شهرستان سرپل ذهاب از ارائه خدمات مشاوره ای تلفنی رایگان در تمامی زمینه ها با شماره 1480 در شهرستان خبر داد.

ارائه خدمات مشاوره ای تلفنی رایگان در تمامی زمینه ها با شماره 1480

به گزارش بازی دراز، بهمن بوچانی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: برای حفظ سلامت جسمی در کنار مراقبت های بهداشتی در برابر ویروس کرونا ، حفظ آرامش روانی و مدیریت و کاهش استرس ؛ در جبهه مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا و بحران حاکم و موجود توسط این ویروس بسیار حائز اهمیت است.


وی افزود: خط مشاوره تلفنی 1480 بهزیستی با کادری متشکل از روانشناسان حرفه ای و مشاوران مجرب ، آماده ارائه خدمات مشاوره ای و روانشناسی در زمینه کاهش استرس و اضطراب در مواقع بحرانی و استرس های ناشی از شیوع ویروس کرونا به صورت رایگان در خدمت همشهریان گرامی می باشد.

وی بیان کرد: اداره بهزیستی در راستای مقابله با این بیماری، مهدهای کودک شهرستان تا بخت بربستن ویروس کرونا تعطیل کرده است.


بوچانی گفت: در خانه ها بمانید و بهداشت فردی و توصیه های بهداشتی را رعایت نمایید تا با امید به خداوند و تلاش و همت تلاشگران عرصه سلامت بر این بحران غلبه کنیم و کرونا را شکست دهیم.

وی در پایان از مردم شریف شهرستان به ویژه سالمندان ، معلولین ، خانواده های بزرگوار آنان و جامعه هدف بهزیستی درخواست کرد پیام ها و هشدارهای شبکه بهداشت و درمان و مدیران ارشد شهرستان به منظور طرح های پیشگیری و مقابله با بیماری های تنفسی از جمله ( کرونا) توجه و عنایت داشته و در منزل بمانید ؛ تا از امنیت سلامت خود ، خانواده و جامعه حفاظت نموده و همکاری های لازم را با دستگاه های دست اندرکار ، جهت اقدامات پیشگیرانه با این بیماری تنفسی بعمل آورید.