پربازدیدترین ها

کد خبر: 224227 ۱۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۲

امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب :

تاسیس بنیاد شهید گام مهمی در راستای تکریم خانواده های معظم شهداء است / روز شهید فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ شهادت در جامعه است

بازی دراز 1404 : امام جمعه شهرستان سرپل ذهاب تاسیس بنیاد شهید گام مهمی در راستای تکریم خانواده های معظم شهداء است دانست وگعت: روز شهید فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ شهادت در جامعه است.

تاسیس بنیاد شهید گام مهمی در راستای تکریم خانواده های معظم شهداء است / روز شهید فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ شهادت در جامعه است

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تاسیس این نهاد مقدس در سال 1358 به فرمان حضرت امام خمینی(س) به روشنی تبلور منزلت، و نشانه و اهمیت ارزشی است که انقلاب اسلامی برای مقام جهاد وشهادت و همه ایثارگران و فداکارانی که در راه اسلام جانفشانی می کنند قائل می باشد.

وی عنوان کرد: بنیاد شهید در راستای تکریم خانواده های معظم شهداء گام های مهمی نهاده است و این روز فرصتی مناسب برای ترویج فرهنگ شهادت در جامعه و الگوگیری از صبر و شکیبایی خانواده های معزز شهدا است.


امام جمعه شهرستان گفت: بنیاد شهید انقلاب اسلامی با هدف احیاء، حفظ و ترویج فرهنگ شهادت و شهادت طلبی و پراکندن عطر شهادت در جامعه ، زنده نگهداشتن یاد شهیدان و حفظ آثار آنان و تجلیل و تکریم از خانواده های معظم شهدا شکل گرفت.

وی به تکریم خانواده های شهدا تاکید کرد و گفت: این خانواده ها اسوه صبر و کمال در جامعه هستند که فرزندان آنان برای حفظ خاک و وطن ایران اسلامی از جان و دل خود گذشتند و باید قدردان آنان باشیم.