پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 224133 ۰۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۵

اعلام علنی ابتلای مسئولان به کرونا پیام خوبی به جامعه نمی‌دهد

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اعلام علنی ابتلای مسئولان به کرونا پیام خوبی را به جامعه نمی دهد چرا که فرد مسئول باید در رعایت اصول بهداشتی پیشگام بوده و به مردم امید دهد. این اقدام همراهی خوبی با مردم نیست.

به گزارش بازی دراز، 

 با اشاره به کلیپ های منتشر شده از سوی برخی از مسئولان درخصوص ابتلایشان به ویروس کرونا، بیان کرد: از آنجا که پدیده‌ای مانند ویروس کرونا برای اولین بار در ایران تجربه می شود شاهد رفتارهای آموزش یافته یا نظام یافته نیستیم و هر کسی متناسب با سلیقه خود با آن برخورد می کند.

نایب رئیس کمیسیون عمران در ادامه اظهار کرد: از آنجا که نمایندگان در دوران انتخابات در همه جای کشور حضور داشتند سپس به مجلس آمدند هر کدام می توانند ناقل ویروس باشند. به همین دلیل از نمایندگان تست کرونا گرفته شد و تعداد افرادی که تستشان مثبت شد،‌ کم است و دلیل گرفتن تست جلوگیری از انتشار این ویروس در سراسر کشور از سوی نمایندگان به مردم بود.

نماینده مردم یزد در مجلس تصریح کرد: از این میان عده ای از مسئولان و نمایندگان مثبت بودن تست های خود را به صورت علنی اعلام کردند که از نظر من جلوه خوبی نداشت. این امر باعث می شود مردم نگران شده و امیدشان را از دست بدهند.

این عضو فراکسیون امید مجلس در ادامه تاکید کرد: از سوی دیگر این اعلام علنی پیام خوبی را به جامعه نمی دهد چرا که فرد مسئول باید در رعایت اصول بهداشتی پیشگام بوده و به مردم امید دهد. این اقدام همراهی خوبی با مردم نیست. مسئولان باید بگویند ما مراقبت می کنیم شما نیز اصول بهداشتی را در اولویت قرار داده تا مشکلی برایتان ایجاد نشود.

موسوی افزود: بنده شخصا این اعلام علنی را نمی پسندم. ان‌شاءالله همه سالم باشند و بتوانیم زودتر این ویروس را مدیریت کنیم.