پربازدیدترین ها

سرویس: استانی کد خبر: 224093 ۰۹:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۲

کشف 20 هزار مواد محترقه در کرمانشاه

بیش از 20 هزار موادمحترقه غیرمجاز در عملیات‌هایی توسط مامورین پلیس در استان کرمانشاه کشف شد.

کشف 20 هزار مواد محترقه در کرمانشاه

به گزارش بازی دراز، 

سرهنگ جمال سلمانی جانشین فرمانده انتظامی استان  کرمانشاه از کشف 15 هزار و 530 عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در شهرستان کنگاور خبر داد.

وی اظهار داشت: ماموران انتظامی کنگاور حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه پژو 405 که با سرعت زیادی در حال خروج از شهر بود، مشکوک شدند.

وی ادامه داد: ماموران ایستگاه بازرسی کنگاور توانستند با استفاده از موانع بازدارنده خودروی مذکور را متوقف و نسبت به بازرسی از آن اقدام کنند.

 سلمانی تصریح کرد: در جریان این بازرسی، 15 هزار و 530 عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به یک میلیارد و 200 میلیون ریال می رسید، کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان همچنین از دستگیری راننده و معرفی وی به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

وی از خانواده ها خواست با توجه به نزدیک شدن به چهارشنبه پایان سال مراقب فرزندان خود بوده و اجازه استفاده از وسایل آتش زا و مواد محترقه خطرناک به آنها را ندهند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین براری  فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه نیز با اشاره به کشف مقادیری موادمحترقه غیرمجاز، گفت: با تلاش ماموران 5500 عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در این شهر کشف شد.

براری اظهار داشت: این تعداد مواد محترقه غیرمجاز در جریان بازرسی ماموران انتظامی کرمانشاه از تعدادی واحد صنفی سطح شهر کشف شد.

وی ادامه داد: همچنین ماموران موفق به کشف 2 کیلو و 500 گرم پودراکلیل سرنج که با آن مواد محترقه غیرمجاز ساخته می شود، شدند.

براری خاطرنشان کرد: ارزش مواد محترقه غیرمجاز کشف شده طبق نظر کارشناسان به ۳۰۰ میلیون ریال می رسد.

رییس پلیس کرمانشاه گفت: یکی دیگر از اقدامات پلیس طی 24 ساعت گذشته کشف 7 میلیون و 500 هزار ریال چک پول تقلبی از یک توزیع کننده مواد محترقه بود.