پربازدیدترین ها

کد خبر: 224045 ۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۸

فرماندار شهرستان سرپلذهاب :

انجام اقدامات لازم جهت پیشگیری از بیماری کرونا در شهرستان / از تعطیلی مراکز آموزشی و مدارس تا خودداری از برگزاری تجمعات و همایش و نمایشگاههای بهاره

بازی دراز 1404 : فرماندار شهرستان سرپلذهاب از انجام اقدامات لازم جهت پیشگیری از بیماری کرونا در شهرستان از تعطیلی مراکز آموزشی و مدارس گرفته تا خودداری از برگزاری تجمعات و همایش و نمایشگاههای بهاره خبرداد.

انجام اقدامات لازم جهت پیشگیری از بیماری کرونا در شهرستان / از تعطیلی مراکز آموزشی و مدارس تا خودداری از برگزاری تجمعات و همایش و نمایشگاههای بهاره

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا در گفتگو باخبرنگار ما اظهارداشت : پیشگیری از بیماری کرونا نیازمند رعایت بهداشت فردی و اجتماعی است که دراین زمینه برنامه ریزی مناسب واطلاع رسانی ویژه به مردم صورت گرفته است.

وی افزود : اطلاع رسانی لازم ازطریق نصب بنر و انتشار پیامهای هشداردهنده وتذکرات در فضای مجازی برای پیشگیری از این بیماری لازم وضروری است .

نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد :مراکز آموزشی ، مدارس ، باشگاههای دولتی وخصوصی تااطلاع ثانوی تعطیل شده است.

جمالی نیا اذعان داشت : بازدید میدانی از اغذیه فروشیها و خبازیها در سطح شهرستان انجام شده و رعایت موارد بهداشتی این واحدهای صنفی بررسی شده وبا متخلفین برخورد شده است.

وی خاطرنشان کرد : این بیماری ارتباط مستقیمی با پرندگان و حیوانات دارد و به این دلیل مراکز فروش زنده مرغ و قصابیهای غیرمجاز در شهرستان پلمپ شده است .

ایشان بابیان اینکه گوشت قرمز باید ۲۴ ساعت پس از ذبح مصرف شود ادامه داد : گوشت قصابی شده بمدت ۲۴ ساعت در سردخانه کشتارگاه در دمای ۲۵ درجه زیر صفر نگهداری شده وسپس دراختیار مردم قرارمیگیرد.

جمالی نیا تصریح کرد : از جلسات تراکمی و گردهمایی و همایش ها خودداری شده و نمایشگاه بهاره و استخر شنای شهرستان نیز تعطیل شده است .

وی افزود : سه جلسه در خصوص پیشگیری از بیماری کرونا در شهرستان تشکیل شده و مصوبات خوبی دراین زمینه صورت گرفته که باید اجرا شود.

فرماندار شهرستان گفت : درشهرستان تاکنون هیچ موردی ازاین بیماری مشاهده نشده است ودرصورت رعایت موارد ونکات بهداشتی فردی واجتماعی کسی دچار این بیماری نخواهدشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود : تمام پسماندهای مطبهای شخصی پزشکان و بیمارستان شهرستان با همکاری شبکه بهداشت ومحیط زیست شهرستان امحاء شده است .