پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 224033 ۰۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷

قنبری: مجلس آینده واقعیت‌های کشور را درک کند

یک عضو حزب مردم‌سالاری گفت: کمک به اقدامات مناسب در شرایط نابسامان تحریم‌ها از جمله وظایف مجلس یازدهم است.

به گزارش بازی دراز، 

مجلس آینده به لحاظ سیاسی ترکیب خاصی دارد، عمدتا از اصولگرایانی با گرایشات مختلف تشکیل شده است. از آنجایی که اکثریت راه‌یافتگان اصولگرا هستند نگرانی‌هایی وجود دارد که مجلس یازدهم شبیه مجلس نهم باشد.

وی ادامه داد: عملکرد مجلس نهم مطلوب نبود و امیدواریم  این مجلس راه اصولگرایان پیشین را ادامه ندهد و راه تقابل با جهان را در پیش نگیرد.

این فعال سیاسی گفت: یکی از نگرانی‌ها بحث تقابل مجلس با دولت در آینده است. در شرایط فعلی که کشور تحت شدیدترین تحریم هاست و شاهد هستیم که روز به روز فشار خارجی بیش‌تر می شود. باید بدانیم در چنین وضعیتی فشار به دولت دودش به چشم ملت می رود. دولت تمام تلاشش را به کار گرفته تا از این بحران عبور کند و بهتر است تا مجلس هم در این راستا حرکت کند.

وی در ادامه چنین ابراز عقیده کرد: متاسفانه بعضی از تندروها و افراطیون از نجابت دولت استفاده کردند و دست به تخریب دولت زدند. این در حالیست که همه می‌دانیم در چنین شرایطی تاختن به دولت جز کمک به بیگانگان نخواهد بود.

قنبری گفت: امیدوارم مجلس آینده واقعیت‌های کشور را درک کند. کمک به اقدامات مناسب در شرایط نابسامان تحریم‌ها از جمله وظایف مجلس یازدهم است.

وی تصریح کرد: حرکت های تند و افراطی و خلاف چهارچوب ها و ضوابط بین‌المللی به بهانه انقلابی‌گری خطرناک خواهد بود. با درک درست از ضوابط بین المللی تلاش کنیم منافع ملی را به پیش ببریم. درافتادن با ضوابط بین المللی چیزی جز آسیب نخواهد داشت. انقلابی گری را باید تعامل مثبت با جهان خارج تعریف کرد.