پربازدیدترین ها

سرویس: استانی کد خبر: 223982 ۰۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵

لغو مراسمات در بقاع متبرکه کرمانشاه/ توزیع نذری ممنوع شد

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از لغو مراسمات در بقاع متبرکه استان خبر داد و گفت: توزیع غذای نذری ممنوع شد.

لغو مراسمات در بقاع متبرکه کرمانشاه/ توزیع نذری ممنوع شد

به گزارش بازی دراز، 

با توجه به دستورالعمل‌هایی که به بقاع متبرکه داده شده است، در مرحله اول تمام اجتماعات به دلیل ویروس کرونا کنسل و برگزار نخواهد شد چرا که این اجتماعات احتمال شیوع را بیشتر می‌کند.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه افزود: در بحث بهداشت و سرویس‌های بهداشتی بقاع متبرکه، خیلی جدی تر از سابق عمل خواهد شد و ضریح امام زاده‌ها به صورت مرتب ضدعفونی و تمیز می‌شود.

این مسئول عنوان کرد: اطلاع رسانی‌های لازم به مردم در هنگام ورود به بقعه‌های متبرک داده می‌شود که مردم بهداشت را رعایت کنند و به لطف خدا از این مرحله هم به سلامت عبور کنیم.

حجت الاسلام توسلی بیان داشت: نذری‌هایی که توسط خود اوقاف و یا خیرین بین مردم تقسیم می‌شد، تا اطلاع ثانوی لغو شده است و چرا که در شرایطی هستیم که باید در سطح هوشیاری بالایی باشیم.

این مسئول عنوان کرد: با توجه به توصیه‌هایی که شده، این ویروس با گرم شدن هوا از بین خواهد رفت و کنترل می‌شود.

وی عنوان کرد: حراست و بازرسی اوقاف هم از طریق دوربین و هم با حضور در بقاع متبرکه به طور جدی رصد می‌کند تا تمهیدات بهداشتی توسط مردم رعایت شود.