پربازدیدترین ها

سرویس: استانی کد خبر: 223981 ۰۸:۵۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵

محل نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه مناسب نیست

معاون امور اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت: محل نمایشگاه بین‌المللی مناسب نیست و به ازای هر سال تعلل در اصلاح وضعیت این نمایشگاه ۵۰ میلیارد تومان به هزینه‌های آن اضافه می شود.

محل نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه مناسب نیست

به گزارش بازی دراز، 

 هدایت حاتمی امروز یکشنبه در کارگروه ستاد تنظیم بازار استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، محل نمایشگاه دائمی شهر کرمانشاه را مناسب ندانست و اظهار داشت: با توجه به اینکه کرمانشاه یک کلان شهر با جمعیتی بالغ بر یک میلیون نفر است و قرار است به قطب اقتصادی بزرگ تبدیل شود لذا مرکز نمایشگاه بین المللی آن برای حال و آینده کرمانشاه نیست.

معاون امور اقتصادی استاندار کرمانشاه افزود: برای سال ۹۹ باید از یک ظرفیت ملی و استانی کمک بگیریم و وضعیت این نمایشگاه را اصلاح کنیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: این نمایشگاه پتانسیل خوبی برای کرمانشاه محسوب می‌شود و به ازای هر سال تعلل در اصلاح وضعیت این نمایشگاه ۵۰ میلیارد تومان به هزینه‌های آن اضافه خواهد شد.

حاتمی گفت: باید جلساتی را به این منظور تشکیل دهیم و به یک اتفاق نظر برسیم تا در سال ۹۹ صاحب یک مرکز مجهز شویم چراکه صنعت نمایشگاه سود بالایی دارد و اگر بستر آن فراهم شود بسیار برای سرمایه گذار جذاب خواهد بود.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه نیز محل نمایشگاه را مناسب ندانست و گفت: خوب است این نمایشگاه در محور کرمانشاه - بیستون و یا هر محل مناسب دیگری قرار داده شود.