پربازدیدترین ها

کد خبر: 223953 ۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲

فرماندار سرپلذهاب:

۸۷ شعبه اخذ رای در سرپل‌ذهاب به جمع‌آوری آرای مردم اختصاص یافت

بازی دراز 1404 : فرماندار سرپل ذهاب گفت: ۸۷ شعبه اخذ رای شهری و روستایی به جمع آوری آرای مردم این شهرستان در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اختصاص یافت.

 ۸۷ شعبه اخذ رای در سرپل‌ذهاب به جمع‌آوری آرای مردم اختصاص یافت

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا در گفتگو با خبرنگار ما گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت ۸ صبح امروز در ۸۷ شعبه اخذ رای، امروز جمعه (۲ اسفند) همزمان با سراسر کشور در شهرستان سرپلذهاب نیز آغاز شد.

وی افزود: در صورت لزوم و با تصمیم ستاد انتخابات کشور این زمان تمدید خواهد شد.


وی ادامه داد: در مجموع شعبه های اخذ رای، ٣٨ شعبه ثابت و ٤٩ شعبه به صورت سیار آرای مردمی را جمع آوری می کند.

وی از آمادگی کامل دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه خبر داد و گفت: حدود ۲ هزار تن عوامل اجرایی، نظارتی و بازرسی و  انتظامی کار برگزاری انتخابات را برعهده دارند.

فرماندار سرپل ذهاب گفت: همه مقدمات برگزاری انتخابات در شهرستان فراهم شده است و مردم ولایتمدار سرپل ذهاب امروز دوم اسفند با حضور خود در پای صندوق های رای حماسه ای دیگر را خلق خواهند کرد.

فرماندار سرپل ذهاب گفت: انتخابات یکی از آزمون های بزرگ مردم در گام دوم انقلاب است که باید برای سربلندی در آن به صورت گسترده در پای صندوق‌های رای حاضر شد. 

یعنی متولدین دوم اسفند ۱۳۸۰ و قبل از آن می توانند با در دست داشتن شناسنامه و کارت ملی(کد ملی هم قابل قبول است) در این دوره از انتخابات شرکت کنند.
 
به رای دهندگان توصیه می شود که رای دهی را به ساعات پایانی موکول نکنند چرا که طبق اعلام ستاد انتخابات کشور ، سامانه انتخابات راس ساعت بیست و چهار روزانتخابات بسته خواهد شد و امکان رای گیری وجود نخواهد داشت.

نزدیک به دوهزار نفر عوامل اجرایی ، نظارتی و بازرسی و محافظین کار اجرای انتخابات را برعهده دارند، تلاش همه دست اندرکاران ایجاد انتخاباتی سالم، رقابتی و پرشور است و همه باید برای تحقق مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنیم.