پربازدیدترین ها

کد خبر: 223950 ۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۲

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب :

حضور در انتخابات باعث تقویت نظام وکشور می شود / افرادی که منتخب می شوند شکرگزار نعمت خدمتگزاری به مردم باشند

بازی دراز 1404 : امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت : انتخابات و حضور گسترده مردم در پای صندوقهای اخذ رای باعث تقویت نظام و انقلاب می شودوکسانی که بعنوان منتخبین مرد انتخاب می شوند باید قدردان و شکرگزار نعمت خدمتگزاری به مردم باشند .

حضور در انتخابات باعث تقویت نظام وکشور می شود / افرادی که منتخب می شوند شکرگزار نعمت خدمتگزاری به  مردم باشند

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب درخطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان بااشاره به انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی اظهارداشت : یکی از راههای درامان ماندن از عذاب الهی در روز قیامت خدمت به مردم است ولذا کسانی که در انتخابات موفق شده و توفیق خدمتگزاری به مردم را کسب می کنند باید شکرگزار این نعمت باشند.

ایشان بابیان اینکه رهبر معظم انقلاب انتخابات را یک جشن ملی دانستند افزود : روز انتخابات روز جشن ملی است دراین جشن نمایندگانی انتخاب می شوند که باید چهار سال در خدمت مردم و نظام باشند .

وی تصریح کرد : کسانی که در انتخابات اعتماد مردم را جذب می کنند باید شکرگذار نعمت خدمتگزاری به مردم بوده و قدردان اعتماد مردم باشند .

خطیب جمعه شهرستان ادامه داد : افرادی که حائز بیشترین آراء صندوقهای اتخاباتی می شوند منتخبین مردم هستند لذا باید در کنار آنها حضور داشته و از دوران نمایندگی برای خدمت به مردم به درستی استفاده نماید .

فاطمی نسب اذعان داشت : نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نظام امام زمانی (عج) است و ما وظیفه داریم که این نظام اسلامی را تاظهور حضرت حجت(عج) حفظ کرده واز آن حراست و پاسداری کنیم .

امام جمعه شهرستان افزود : امروز راه تقویت این کشور انتخابات قوی و درست است رهبری اقلاب دراین زمینه فرمودند: انتخاب ما اگر یک انتخاب قوی باشد به نظر می رسد همه مشکلات اقتصادی،فرهنگی،تقویت علمی و پیشرفت به تدریج حل شود .

وی خاطرنشان کرد : انتخاب قوی  و درت باعث تشکیل یک مجلس قوی می شود و یک مجلس قوی به معنای ایران قوی وقدرتمند می باشد .

خطیب جمعه شهرستان اذعان داشت : مملکت و کشورما کشور امام زمان(عج) است و پای صندوقهای انتخابات حاضر شدن یعنی دل امام عصر را شادکردن واین حضور دشمنان دین اسلام وانقلاب اسلامی را ناامید می سازد .