آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 223946 ۱۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۱

فرماندار سرپل ذهاب :

مردم در انتخابات دوم اسفندماه حماسه ای دیگرخلق می کنند

بازی دراز1404:فرماندار سرپل ذهاب گفت: مردم ولایتمدار وانقلابی ایران اسلامی در انتخابات دوم اسفندماه بار دیگر حماسه ای بزرگ را خلق خواهند کرد .

مردم در انتخابات دوم اسفندماه حماسه ای دیگرخلق می کنند

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا در مراسم تحویل صندوق های رای به اعضای برگزار کننده یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان سرپلذهاب گفت: درانتخابات و سرنوشت خود در طول چهل و یک سال از انقلاب اسلامی ،حماسه ای آفریدیم،آزادی سیاسی ،آزادی بیان و اندیشه و مهمتر از همه آزادی در انتخابات ،در تعیین سرنوشت خود و کشورمان دست پیدا کردیم ،واین درحالیست قبل از انقلاب همچین آزادی در تعیین سرنوشت خود نداشتیم.

وی با بیان اینکه هیچ کشوری حق دخالت در سرنوشت کشور ایران اسلامی ندارد، گفت: این به معنای واقعی این است که استقلال سیاسی و عزت ایران در دنیا و مجامع بین الملل است.

فرماندار شهرستان ادامه داد: امروز انقلاب با افزایش آگاهی سیاسی مردم،وحدت کلمه، وحدت بین اهل تشییع و اهل تسنن،وحدت بین حوزه و دانشگاه و مردم سالاری به معنای حکومت تکیه به مردم ،در دست به دست شدن حکومت اجرایی کشور در انتخابات دوره های گذشته تا به حال، یکی پس از دیگری، به اثبات رسانده است.

وی در ادامه تصریح کرد: ۸۷ شعبه اخذ رای در سرپلذهاب وجود دارد که ۷۴ شعبه آن در بخش مرکزی و ۱۳ شعبه آن در بخش قلعه شاهین اخذ رای از مردم را انجام خواهند داد.

جمالی نیا گفت: تمام اخطارها وتذکرات لازم در جریان آماده سازی روند اجرایی انتخابات و همچنین تمام آموزشهای لازم به هیئت های اجرایی ونظارت داده شده است.

وی گفت: با توجه به توانایی و پتانسیل هیئتهای اجرایی و نظارت انتخاباتی سالم و امن در راستای انسجام ملی رقم خواهد خورد.