پربازدیدترین ها

کد خبر: 223923 ۰۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹

با حضور دادستان و فرمانده انتظامی شهرستان سرپلذهاب صورت گرفت؛

بازدید از ستادهای تبلیغاتی انتخابات در شهرستان سرپل ذهاب

بازی دراز1404: دادستان و فرمانده انتظامی شهرستان سرپلذهاب از ستادهای تبلیغاتی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان سرپلذهاب بازدید کردند.

بازدید از ستادهای تبلیغاتی انتخابات در شهرستان سرپل ذهاب

به گزارش بازی دراز، دادستان و فرمانده انتظامی شهرستان سرپلذهاب از ستادهای تبلیغاتی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان سرپلذهاب بازدید کردند و تذکرات لازم به ستادهای تبلیغات کاندیدا در سالم و قانون‌مند برگزار کردن تبلیغات کاندیدا در سطح شهرستان ارائه دادند.

طبق قانون نامزدها تا ساعت هشت صبح روز پنجشنبه (اول اسفند ماه) فرصت تبلیغات دارند، پس از این ساعت نامزدها حق تبلیغات ندارند و هرنوع تبلیغات تخلف محسوب می شود.
هرگونه تخریب، هتک حرمت و حیثیت نهادها، افراد و یا نامزدها از سوی نامزدان انتخابات و طرفداران آن‌ها از مصادیق جرم و خلاف قانون است.
نامزدها انتخاباتی و هواداران آنها به موقعیت سرپل ذهاب در آستانه سفر گردشگران نوروزی به منطقه توجه داشته باشند و با دیوار نویسی چهره شهر را زشت نکنند.

۸۷ شعبه اخذ رای در شهرستان کار اخذ رای را از مردم انجام خواهند داد که تعداد ٣٨ از این ۸۷ صندوق اخذ رای بصورت ثابت و تعداد ٤٩ صندوق هم بصورت سیار خواهد بود .
یک هزار و ۷۴۰ نفر عوامل اجرایی ، نظارتی و محافظین صندوق کار اجرای انتخابات را برعهده دارند .