پربازدیدترین ها

کد خبر: 223917 ۱۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸

قامت پاکبان ها را به خاطر تبلیغات کاندیدا در سطح شهرستان خم نکنیم

بازی دراز1404: نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم اگر می‌خواهید نماینده خوبی برای مردم در مجلس شورای اسلامی‌باشید، در ایام تبلیغات انتخابات باید به حقوق شهر و شهروندان خصوصا پاکبانان زحمتکش احترام بگذارید! چرا که پیروزی در اخلاق شهروندی پلی است برای موفقیت در کارزار انتخابات و خدمتگزاری مطلوب به عنوان نماینده مردم در مجلس!

قامت پاکبان ها را به خاطر تبلیغات کاندیدا در سطح شهرستان خم نکنیم

به گزارش بازی دراز، با شروع تبلیغات بازار تراکت‌ها، بنرها و پوسترهای انتخاباتی داغِ داغ است. به طوریکه چهره شهرها را حسابی تغییر می‌دهد. رقابت‌های انتخاباتی علاوه بر تلاش برای تصاحب کرسی‌های نمایندگی به تعداد و محل چسباندن پوسترها و بنرها نیز کشیده شده به طوری که طرفداران نامزدها به دنبال مکان‌هایی برای چسباندن پوستر هستند که دست رقبا به آن نرسد. روزهای تبلیغات انتخاباتی باتوجه به ایام آخر سال و تدارک برای نوروز از سخت‌ترین روزهای کاری برای کارگران و پاکبانان عزیز در سطح شهر است.

همه ما در هر جایگاهی که باشیم باید حقوق شهر و شهروندان را رعایت و تکریم کنیم. از جمله حقوقی که در کارزار انتخاباتی فراموش می‌شود، حقوق پاکبانان زحمتکش و شهر بوده که با چسباندن پوسترهای تبلیغاتی باعث ایجاد زحمت و هزینه مضاعف برای شهر و پاکبانان عزیز می‌شودو انصاف نیست که برای پیروز شدن در انتخابات، اخلاق شهروندی را زیر پا گذاشته و با چاپ بیش از اندازه تبلیغات کاغذی ضمن کمک به نابودی درختان، چهره زیبای شهر را مخدوش و نفرت‌انگیز کرده و هزینه جمع‌آوری و پاکسازی زباله‌های کاغذی تبلیغات انتخاباتی کاندیداها را شهر از محل بیت‌المال بپردازد و زحمتش بر دوش پاکبانان و کارگران باشد!مردم شما را می‌بینند و رفتار انتخاباتی شما را قضاوت خواهند کرد! چه بسا که در انتخاب کاندیدای مورد نظرشان نیز تاثیر بگذارد!


یقینا فردی که نتواند حقوق شهر و شهروندان را رعایت کند نمی‌تواند نماینده شایسته‌ای برای مردم در مجلس شورای اسلامی‌باشد. لذا پیروزی در اخلاق شهروندی پلی است برای موفقیت در کارزار انتخابات و خدمتگزاری مطلوب به عنوان نماینده مردم در مجلس!