آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 223894 ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷

فرمانده انتظامی سرپلذهاب :

ستادهای تبلیغات با رعایت نظم وانضباط در برگزاری انتخابات امن و سالم با پلیس همکاری کنند

بازی دراز1404: فرمانده انتظامی سرپلذهاب گفت : انتخابات یک رقابت است که باید در کمال نظم و امنیت اجرا شود تا اقتدار نظام و مردمسالاری دینی جمهوری اسلامی ایران را به دنیا نشان دهد.

ستادهای تبلیغات با رعایت نظم وانضباط در برگزاری انتخابات امن و سالم با پلیس همکاری کنند

به گزارش بازی دراز، سرهنگ رضایی  فرمانده انتظامی سرپلذهاب  گفت : انتخابات یک رقابت است که باید در کمال نظم و امنیت اجرا شود تا اقتدار نظام و مردمسالاری دینی جمهوری اسلامی ایران را به دنیا نشان دهد.
وی افزود : ستادهای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی مجلس یازدهم باید بارعایت نظم وانضباط در این مدت باقیمانده از مهلت قانونی تبلیغات در برگزاری انتخابات امن و سالم با نیروهای پلیس همکاری کنند.
فرمانده پلیس شهرستان اذعان داشت : جلوگیری از تجمع در محدوده ستادهای تبلیغات و همچنین جلوگیری از پارک خودروها در نقاط توقف ممنوع خیابانها باعث پیشگیری از ترافیک در خیابانهای شهر خواهد شد که امیدواریم ستادهای تبلیغات نامزدها با برنامه ریزی مناسب دراین زمینه اقدامات لازم را انجام دهند.
رضایی تصریح کرد : جلوگیری از تنش و درگیری بین طرفداران نامزدهای انتخاباتی و عدم تخریب لوازم تبلیغاتی همدیگر و جلوگیری از اهانت و توهین هواداران در برقراری نظم و امنیت و برگزاری انتخابات سالم بسیار تاثیرگذار است که لازم است دراین رابطه ستادهای انتخابات نامزدهای نمایندگی مجلس یازدهم اهتمام لازم را داشته باشند.