26. بهمن 1398 - 13:59   |   کد مطلب: 223892
بازی دراز۱۴۰۴:مراسم‌جشن ولادت حضرت زهرا(س) با حضور امام جمعه،فرمانده سپاه ناحیه و نماینده ولی فقیه در شهرستان سرپلذهاب و جمعی از مادران و بسیجیان در محل مصلی نمازجمعه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، امام‌جمعه سرپلذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم ضمن تبریک روز ولادت حضرت زهرا.س. و سالروز ولادت بنیانگذار معمار کبیرانقلاب امام خمینی.ره. به مقام و منزلت مادر از دیدگاه اسلام اشاره کرد وگفت: هیچ کسی نزد خداوند در بین مخلوقات به اندازه مادران جایگاه والایی ندارد.

وی به روایاتی از پیامبر.ص. اشاره کرد و گفت: بهشت زیر پای مادران است و جای پای قدم های مادران باغی از بهشت هستند که اگر این مقام عرفانی برسند در نزد خداوند جایگاه والایی دارند.

امام جمعه شهرستان گفت: احترام به مادران کفاره گناهان است و ازاین جهت باید از حضرت زهرا.س. الگو بگیریم و خیر دنیا و آخرت نصیب خود کنیم.

وی ادامه داد: دین اسلام برای تکریم مادران برنامه دارد و همین برگزاری مناسبت جشن ولادت به همین منظور است و این بهترین فرصت برای تکریم است.

وی به برنامه دشمنان در راستای تضعیف مقام و جایگاه مادران اشاره کرد و گفت: دشمنان از الگو گرفتن مادران از حضرت زهرا.س. هراس دارند و درصدد است راه پیشرفت عفت جامعه را تحت تاثیر قرار دهد لذا در این بین باید مادران ستون محکم خانواده قرار داد تا دشمنان نتوانند به اهداف خود برسند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها