پربازدیدترین ها

کد خبر: 223887 ۰۹:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان سرپلذهاب:

انتخابات پیش‌رو باید بر محور اخلاق باشد/نامزدهای انتخابات باید در تبلیغات و در ارائه برنامه‌ها، اخلاق‌محور باشند

بازی دراز1404: دادستان عمومی وانقلاب شهرستان سرپلذهاب با اشاره به نقش اساسی مردم در انتخابات گفت : انتخابات پیش‌رو باید بر محور اخلاق باشد. نامزدهای انتخابات باید هم در تبلیغات خود و هم در ارائه برنامه‌ها، اخلاق‌محور باشند.

انتخابات پیش‌رو باید بر محور اخلاق باشد/نامزدهای انتخابات باید در تبلیغات و در ارائه برنامه‌ها، اخلاق‌محور باشند

به گزارش بازی دراز، زریری ، دادستان عمومی وانقلاب شهرستان سرپلذهاب با اشاره به نقش اساسی مردم در انتخابات گفت : انتخابات پیش‌رو باید بر محور اخلاق باشد.

زریری گفت:  نامزدهای انتخابات باید هم در تبلیغات خود و هم در ارائه برنامه‌ها، اخلاق‌محور باشند و انجام هر گونه فعالیت تبلیغاتی برای نامزد‌های نمایندگی از هر وسیله رسمی و دولتی، استفاده از وسایل و امکانات کلیه دستگاه‌های اجرایی و موسسات عمومی غیردولتی و هر نهاد بهره‌مند از بودجه و اموال عمومی و نیز فعالیت کارمندان در ساعات اداری ممنوع است و هیچ کدام از دست‌اندرکاران امور اجرایی و نظارتی انتخاباتی نیز، نمی‌توانند به نفع یا به ضرر نامزد‌ها و جریانات سیاسی در انتخابات اعلام نظر کنند.

زریری  افزود نصب هر گونه آگهی و سایر اقلام تبلیغات انتخاباتی نامزد‌ها بر روی تابلوها، خودرو‌ها و سایر تجهیزات و تاسیسات دولتی و عمومی و نیز بر روی اماکن خصوصی بدون رضایت ذی‌حق، ممنوع است.زریری تأکید کرده است: اغوا و فریب مردم، اظهار مطالب خلاف واقع و نیز هر گونه هتک حرمت و حثیت اشخاص به صورت فیزیکی یا از طریق شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی، تخریب اقلام تبلیغاتی نامزد‌ها ، استفاده از کاروان‌های تبلیغاتی و بر هم زدن اجتماعات قانونی و تعرض به ستاد‌های انتخاباتی نامزد‌ها در عرصه فعالیت‌های تبلیغاتی انتخابات ممنوع است