آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

کد خبر: 223884 ۱۴:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۵

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب :

انتخابات آزمون بزرگ دوم مردم در گام دوم انقلاب است / حضور پرشور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح مهمترین وظیفه مردم است

بازی دراز1404: امام جمعه سرپلذهاب گفت :انتخابات آزمون بزرگ دوم مردم در گام دوم انقلاب است که حضور پرشور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح مهمترین وظیفه مردم دراین آزمون بزرگ می باشد.

انتخابات آزمون بزرگ دوم مردم در گام دوم انقلاب است / حضور پرشور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح مهمترین وظیفه مردم است

به گزارش بازی دراز، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان بااشاره به راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن از حضور باشکوه ملت ایران تقدیر کردوگفت : مردم ولایتمدار شهرستان سرپلذهاب نیز پرشور و آگاهانه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حضور یافته و با این حضور علاقمندی خود را به انقلاب ورهبری باردیگر اثبات کردند.

وی افزود : مردم درراهپیمایی ۲۲ بهمن به دنیا نشان دادند که بعداز ۴۱ سال هنوز پای نظام وانقلاب خود ایستاده و باردیگر با آرمانهای انقلاب، امام و شهدا تجدید بیعت نمودند.
ایشان بابیان اینکه ملت بزرگ ایران در گام دوم انقلاب دوامتحان بزرگ را پیش رو دارند ادامه داد : اولین آزمون بزرگ مردم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بود که در این آزمون سربلند شدند و
دومین آزمون بزرگ ما انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند است که باید بصورت پرشور در پای صندوقهای رای حضور یافته و دراین آزمون نیز سربلند بیرون بیاییم .
خطیب جمعه شهرستان اذعان داشت : امروز وظیفه همه مومنین است که در انتخابات حضور پیداکنند ومردم را نیز به شرکت در انتخابات دعوت کنند زیرا که این حضور، قدرت نرم نظام را به رخ جهانیان می کشاند.
فاطمی نسب تصریح کرد : امروز کشور ما نیازمند نیروهای متخصص و دلسوز واز جنس مردم است
مسئولین ما امروز باید از جنس مردم باشند.
وی ادامه داد : در کشور ما مسئولین توسط مردم انتخاب می شوند وجمهوری اسلامی به مردم حق انتخاب داده و مردم باید با شناخت کافی وبا بصیرت افراد اصلح را انتخاب کنند.
امام جمعه شهرستان اذعان کرد : مقام معظم رهبری امروز از مردم انتظار دارد که در انتخابات شرکت کرده و افراد اصلح را انتخاب کنند.
 
ایشان بااشاره به تاکیدات رهبر انقلاب در خصوص انتخاب افراد اصلح افزود : افراد اصلح از نگاه رهبری انقلاب باید دارای ویژگیهایی باشد که پرهیز از بداخلاقیهای انتخاباتی ، پایبندی به مبانی وارزشهای اسلام و انقلاب و اهداف ملت ، استکبار ستیزی ، شجاع و مقاوم در برابر فشارهای دشمن ، مومن و باتقوا ومتوکل بر خدا، ساده زیستی و دوری از اشرافی گری ، حاضر دربین مردم و عالم به نیازهای جامعه و دوری از منفعتهای شخصی و حزبی از این مشخصات مد نظر رهبری است .
وی بابیان اینکه ما باید کسی را انتخاب کنیم که گفتمانش گفتمان انقلاب باشد افزود : مشکلات ما با پیشبرد گفتمان انقلاب برطرف خواهد شد عزت مردم در تامین وایجاد زیرساختهای خدمت به مردم و رفع مشکلات است و این نیازمند اعتقاد قلبی مسئولین به گفتمان انقلاب است .
فاطمی نسب اظهارداشت : ما نباید اسیر تبلیغات شویم و تبلیغات پررنگ تر نشانه اصلح بودن نیست وباید گفتمان ایشان واهداف و خدمات و کارکرد گذشته افراد را در نظر بگیریم.
امام جمعه شهرستان تصریح کرد : ماباید کسی را انتخاب کنیم که به دنبال خدمت به عموم مردم بوده و به دنبال تحقق اهداف انقلاب اسلامی و آرمانهای امام وشهدا باشد .
وی خطاب به نامزدهای انتخابات اذعان داشت : نامزدهای انتخابات مجلس یازدهم باید از بداخلاقیهای انتخاباتی پرهیز کنند و بخاطر خود در فکر برنامه ریزی برای تخریب رقیب نباشند در تبلیغات خود افراط نکنند به فکر خرید وفروش رای نباشند و از دستگاههای نظارتی و امنیتی می خواهیم که درصورت مشاهده برخورد لازم را انجام دهند.
وی ادامه داد : همه باید تلاش کنیم که این انتخابات یک رقابت سالم باشد و مسئولین اجرایی و نظارتی بدون جانبداری انتخابات را سالم برگزار کنند .

خطیب جمعه شهرستان درادامه به ولادت باسعادت حضرت زهرا(س) وروز مادر اشاره کرد وضمن تبریک این ایام اذعان داشت : حضرت زهرا (س)در کلام پیامبر اسلام شخصی است که تمام حسن ها را دارد وبهترین اهل زمین در کرامت وشرافت است .
وی افزود : حضرت زهرا(س) دارای تمام خوبیهاست و طبق حدیثی از پیامبر مکرم اسلام اگر تمام خوبیها به شکل یک انسان دربیاید آن شخص حضرت زهرا (س) خواهد بود.

فاطمی نسب اذعان داشت : ماباید به این بانوی بزرگوار معرفت پیداکنیم زیرا که معرفت ما به اهل بیت عصمت وطهارت باعث می شود که ادامه دهنده راه اهل بیت (ع)باشیم.
ایشان باتاکید برلزوم الگو قرار دادن سیره حضرت زهرا(س) توسط بانوان ادامه داد : راه رسیدن به بندگی و مدارج بالای قرب الهی تبعیت از سیره حضرت زهرا(س) می باشد .
امام جمعه شهرستان در خطبه اول نیز بابیان اینکه چند گروه هستند که در روزقیامت بسیار حسرت خواهند خورد اظهارداشت: کسانی که دم از عدالت می زنند و خود عدالت را رعایت نمی کنند و کسانی که دین وآخرت خودرا برای احیای دنیای دیگران می فروشند در فردای قیامت بسیار حسرت خواهند خورد و بیشترین عذاب را دارند.