پربازدیدترین ها

کد خبر: 223858 ۰۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳

تشکر و قدردانی مسئولین شهرستان سرپلذهاب از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن

بازی دراز 1404 : فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی و جمعی ازمسئولین شهرستان سرپلذهاب طی پیامی ازحضورحماسی و باشکوه مردم این شهرستان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تقدیر و تشکرنمودند.

تشکر و قدردانی مسئولین شهرستان سرپلذهاب از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن

به گزارش بازی دراز، بار دیگر حضور افتخارآمیز و دشمن‌شکن شما مردم ولایتمدارشهرستان سرپلذهاب در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و در طلیعه چهل و یکمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، برگ زرين ديگري برافتخارات بزرگ این نظام مقدس افزود.

حضور با شکوه و پر از شور شما مردم همیشه در صحنه شهرستان از هر قشر، یکی ازباشکوهترین حماسه‌های مردمی را خلق کرد که بیانگرعشق و دلدادگی به ولایت و آرمانهای انقلاب است.

با حضورخود دراین گردهمایی بزرگ و تجدید میثاقی دوباره با آرمان‌های امام راحل (ره) و شهدای انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبري ، جلوه‌های بی‌نظیری از شکوه و اقتدارملی را ترسیم نمودید.

لذا ازحضورپرشور، حماسه سازو دشمن شکن همه مردم شهرستان سرپلذهاب اعم از شیعه ، اهل سنت و اهل حق ، آحاد مردم ، بازاریان، اصناف، دانش آموزان، دانشجویان ، نظامیان، مسئولین و .... که درراهپیمایی باشکوه 22 بهمن سالجاری حضور بهم رساندند و با وحدت ، همبستگی و انسجام خود ، خاری در چشم دشمنان این مرزوبوم فرو برده و برگ زرین دیگری برافتخارات شهرستان افزودند. توفیق روز افزون شما مردم ولایتمدار را از خداوند سبحان مسألت داریم.