22. بهمن 1398 - 12:28   |   کد مطلب: 223850
با حضور فرمانده قرارگاه نجف اشرف صورت گرفت:
مراسم عزاداری چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی در شهرستان سرپلذهاب
بازی دراز1404: مراسم عزاداری چهلمین روز شهادت سردار رشید اسلام سرلشکر قاسم سلیمانی با حضور سردار عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف ،‌امام جمعه ،‌فرماندار ،مسئولین و آحاد مختلف مردم در مصلی نماز جمعه شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، ‍ سردار عظیمی فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم سالگرد چهلم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در مصلی نمازجمعه سرپلذهاب برگزار شد،گفت:امروز میدان همان میدان سال ۱۳۵۷ است وامام با تشخیص واقعیت های آنروز با دست خالی دربرابر استکبار قیام کرد واین انقلاب به شکل معجزه آسایی به پیروزی رسید.

وی افزود: کسانی که امروز آزادی و دموکراسی و حقوق بشر را بهانه ای برای ارتکاب جنایات متعدد علیه بشریت در دنیا قراردادند در آن زمان هم حکومت شاه را تبلیغ می کردند، شاه در آن زمان همه مقدرات کشور را دراختیار استکبار قرارداده بود .

سردار عظیمی گفت: کشور ما در یک موقعیت ممتاز در جغرافیای بین الملل قرارداشت همه منابع کشورما در اختیار تامین منافع نامشروع استکبار قرارداشت ،نظام حکومتی ما دست نشانده استکباربود و دقیقا براساس تدابیر ودستورات آمریکاییها حرکت و عمل می کرد.

وی با بیان اینکه کشورما در دوران رژیم پهلوی استقلال، آزادی ، هویت و اعتباری نداشت،گفت:آمریکاییهایی که در کشور ما کارمیکردند و منابع مارا به غارت می برند در فیش حقوقی آنها بندی به نام حق توحش وجود داشت که از خزانه بیت المال ما تامین وپرداخت می شد. 

و با تاکید براینکه ما یکبار حکومت آمریکاییها وجنایتکاران صهیونیست را تجربه کرده ایم، افزود: اینکه امروز آمریکاییها از هرروشی استفاده می کنند تا دوباره برکشورما مسلط شوند علت دارد،آمریکاییها واستکبار از پیروزی انقلاب اسلامی غافلگیر شدند.

وی گفت: آمریکاییها اشراف اطلاعاتی کاملی به کشورما داشتند وتصور میکردند که می توانند از تنوع قومی وقبیله ای ومذهبی ما به نتیجه برسند اما اقدامات آنها برای ایجاداختلاف بین مذاهب مختلف اسلامی با بصیرت وولایتمداری مردم بی نتیجه ماند.

وی با بیان اینکهسرپلذهاب تجربه دفاع از کشور را باتمام وجود دارد،گفت: از ۹و۸۰۰ شهید استان کرمانشاه بیش از یک هزار و۲۰۰ شهید اهل سنت وبیش از ۷۰۰ شهید اهل حق هستند.

سردار سلیمانب شهید سلیمانی را یکی از تربیت یافتگان مکتب امام خواند و گفت: شهید سلیمانی در جبهه مقاومت سوریه در خط مقدم نبرد با تکفیریها حضورداشت.آمریکاییها در طول ۴۰سال گذشته هراقدامی علیه ما انجام دادند شکست خوردند واینگونه اقدامات آنها در به شهادت رساندن فرماندهان محور مقاومت از استیصال ودرماندگی آنهاست.

ویگفت: آمریکاییها حاج قاسم را به شهادت رساندند وتصورشان این بود که کشورهای عراق وسوریه وایران از این حرکت خوشحال می شوند ولی همه دنیا دیدند که مردم در تشییع پیکر مطهر حاج قاسم چه رستاخیزی به پا کردند.

وی در پایان گفت: ترامپ جنایتکار اعلام کرد اگه ایران حرکتی انجام دهد ۵۲ نقطه کشور را هدف قرار می دهند ولی رهبری ومردم و مسئولین شجاع کشور در برابر این تهدید نترسیدندو فرزندان امام در سپاه پاسداران پای کار آمده وتودهنی محکمی به آمریکاییها زدند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها