22. بهمن 1398 - 11:55   |   کد مطلب: 223849
بازی دراز 1404 : امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت : انتخابات مجلس شورای اسلامی دومین آزمون بزرگ ملت ایران است که وظیفه شرعی همه مردم است که شرکت کنند و ازاین آزمون نیز سربلند بیرون آیند.

به گزارش بازی دراز حجت الاسلام جوادفاطمی نسب در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن درجمع مردم اظهارداشت : مردم سرپلذهاب همیشه در صحنه حضور داشته وامروز نیز با اتحاد وهمدلی درکنارهم جشن چهل ویکمین بهار انقلاب را برگزار کردند.

وی افزود : ۲۲ بهمن امسال مصادف با اربعین شهادت سیدالشهدای مقاومت است که خون پاکش باعث اتحاد بیشتر محور مقاومت شد .

ایشان بابیان اینکه یکی از اهداف مهم انقلاب ایستادن در برابر طاغوت وظالمین بود و اینکه نگذارد خاک کشور جولانگاه استکبارباشد ادامه داد :بریدن دست مستکبران و جباران ازکشور ازاهداف مهم انقلاب بود وامروز در چهل ویکمین بهارانقلاب شاهدیم که علاوه بر بریدن دست آنها از کشور به دنبال راهبرد جدید جمهوری اسلامی برای بریدن دست آنها از کل منطقه هستیم.

امام جمعه شهرستان بااشاره به وضعیت کشور در دوران پهلوی اذعان داشت : تمام سیاستها وبرنامه های ما در زمان پهلوی باید با مستشاران آمریکایی هماهنگ می شد و تمام منابع مارا به تاراج می بردند و شخص اول مملکت جرات نداشت بایک سرباز آمریکایی جروبحث کند.

وی تصریح کرد : امام بزرگوار ما با نگاه الهی خود و انقلاب بزرگ و با پشتوانه مردمی توانست در برابر دنیای استکبار ایستاده و آمریکاییها را از کشور بیرون اندازد.

فاطمی نسب اظهارداشت : استکبار فکر نمیکرد که انقلاب انقدر رشد وپیشرفت کند که روزی دربرابر ارتش آمریکا بایستد ولی همه مشاهده کردند که چگونه قدرت پوشالی نظامی آمریکارا درمنطقه به چالش کشیدیم.

وی ادامه داد : ما دراولین قدم از گام اول انقلاب آمریکا را از کشور بیرون راندیم ودر اولین اقدام در گام دوم انقلاب امروز قدرت نظامی آمریکا را به چالش کشیدیم.
ایشان بابیان اینکه بعداز به شهادت رسیدن سردارسلیمانی آمریکایی ها اعلام کردند که درصورت اقدام ۵۲ نقطه از کشور را مورد هدف قرار می دهند افزود : آمریکاییها خیال می کردند که این تهدیدات باعث ترسیدن ما و جلوگیری از انتقام خون سیدالشهدای مقاومت خواهدشد ولی آنها درمحاسباتشان اشتباه کردند و همه مشاهده کردند که چگونه پیشرفته ترین پایگاه نظامی آنها در منطقه با موشکهای بالستیک نقطه زن فرزندان امام ورهبری مورد هدف قرارگرفت.

نماینده ولی فقیه در شهرستان اذعان داشت : دراین حمله آمریکاییها با تمام تبلیغات رسانه ایشان که سامانه دفاعی آنها بسیار قوی است حتی نتوانستند یک موشک بالستیک نقطه زن فرزندان انقلاب را مورد هدف قراردادند.

وی خاطرنشان کرد : بعدازاین حمله همه منتظر اقدام متقابل آمریکا بودند ولی همه دنیا مشاهده کردند که چگونه رئیس جمهور قمار باز آمریکا اعلام کرد که مابه دنبال صلح هستیم ولی آنها دروغ می گویند واگر به دنبال صلح بودند حاج قاسم ما را به شهادت نمی رساندند.

امام جمعه شهرستان تصریح کرد : ماامروز رشد کرده واقتدار داریم و دشمنان می دانند که هرکجا دست از پا خطا کنند ما جلوی آنها خواهیم ایستاد وپوزه آنها را به خاک میمالیم.

وی اذعان داشت : آمریکاییها حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساندند ولی راه ومکتب شهید سلیمانی زنده است و این راه ادامه خواهد یافت.
ایشان درادامه به دوآزمون بزرگ پیش روی ملت ایران اشاره کرد وگفت :  اولین آزمون مردم ایران راهپیمایی ۲۲ بهمن بود که همه مردم حضوری گسترده داشتند وسیلی محکمی به صورت استکبار جهانی زدند.

وی اذعان داشت : انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند آزمون بزرگ دوم مردم است که باید با بصیرت وآگاهی در این آزمون نیز سربلند بیرون آییم.

فاطمی نسب افزود : امروز دشمنان به دنبال این هستند که مردم پای صندوقهای اخذ رای حضور پیدانکنند و مهر تایید دیگری بر آرمانهای انقلاب و نظام نزنند .

امام جمعه شهرستان ادامه داد : همه ما وظیفه شرعی داریم که درانتخابات حضوریافته و افرادمومن، متدین، سالم ،صالح، جهادی و افرادی که گوش به فرمان ولایت باشند را انتخاب کنیم.

وی تاکید کرد : هرچه مسئولین ما انقلابی تر باشند و مطیع امر ولایت باشند مشکلات کشور زودتر رفع خواهدشد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان اظهارداشت : ماامروز نیازمند یک مجلس انقلابی هستیم که جهادی وانقلابی فکر کنند وبرای رفع مشکلات کشور تلاش کنند .

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها