پربازدیدترین ها

کد خبر: 223810 ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷

همزمان با دهه مبارک فجر؛

قبور مطهر شهدای گمنام سرپلذهاب عطر افشانی شد/ میهمانی لاله ها در گلزار شهدای گمنام

بازی دراز 1404 : همزمان با ششمین روز از ایام دهه مبارک فجر ، لاله های سرخ میهمان مزار شهدای گمنام شهرستان سرپل ذهاب شده و قبور مطهر شهداء را عطرآگین کرد .

قبور مطهر شهدای گمنام سرپلذهاب عطر افشانی شد/ میهمانی لاله ها در گلزار شهدای گمنام

به گزارش بازی دراز، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر مسئولان، بسیجیان و آحاد مردم شهرستان سرپل ذهاب با حضور درگلزارشهدای گمنام شهرستان ضمن قرائت فاتحه و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی شهدا، بار دیگر با آرمان های والای حضرت امام(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

 
امام جمعه سرپل ذهاب در این مراسم ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و یاد سردارشهیدحاج قاسم سلیمانی اظهار داشت : امروز اگر ایران به واسطه ی انقلاب اسلامی در مرکزیت جهان اسلام قرار دارد مرهون خون شهدایست که همچون شهید حاج قاسم سلیمانی با مجاهدت ها و رشادت های خود نگذاشتند به این نظام و انقلاب آسیبی وارد شود.

 
وی افزود: وظیفه ی امروز مسئولان و ملت ایران خدمت صادقانه و حفظ آرمانهای شهدا و نظام اسلامی است ، تا به این فراخور انقلاب ما همیشه پاینده و پیروز باقی بماند.


نماینده ولی فقیه در سرپلذهاب تصریح کرد: استقلال و آزادی میهن اسلامی مان مرهون جانفشانی‌ها و رشادت های شهیدان جان برکف انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.