پربازدیدترین ها

کد خبر: 223806 ۱۳:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶

نمایشگاه مدرسه انقلاب (بیانیه گام دوم انقلاب) در شهرستان سرپل ذهاب گشایش یافت

بازی دراز 1404 : نمایشگاه مدرسه انقلاب (بیانیه گام دوم انقلاب) با حضور امام جمعه ، فرمانده سپاه ، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان سرپل ذهاب در محل کانون شهید باهنر سرپلذهاب با همت انجمن اتحادیه دانش آموزان دبیرستان فاطمه الزهرا (س) برگزار شد.

نمایشگاه مدرسه انقلاب (بیانیه گام دوم انقلاب) در شهرستان سرپل ذهاب گشایش یافت

به گزارش بازی دراز، حسین کمری معاون اداره آموزش و پرورش سرپل ذهاب در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان سرپل ذهاب به عنوان یکی از متولیان امر تعلیم و تربیت دانش آموزان و به دلیل اهمیت خوانش و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در بین دانش آموزان کشور، چهارمین دوره نمایشگاه‌های دانش آموزی مدرسه انقلاب را برگزار کردند.

وی افزود: سالهای گذشته نمایشگاه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان سرپل ذهاب بعنوان مقام برترکشوری منتخب شده است و این جای افتخار برای شهرستان دارد.

وی ادامه داد:در این نمایشگاه 16 غرفه با محوریت بیانات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب برپا شده است و تا پایان دهه فجر مورد دید عموم مردم در محل کانون شهید باهنرشهرستان قرار دارد.

کمری در پایان از اهداف برگزاری این نمایشگاه تقویت روحیه انقلابی، افزایش انگیزه دانش آموزان نسبت به پیگیری آرمان‌های انقلاب اسلامی، تقویت بینش دانش آموزان نسبت به هویت اسلامی و تقویت ایمان آنها به مبانی اسلام و انقلاب می‌توان اشاره کرد.