پربازدیدترین ها

سرویس: ویژه کد خبر: 223780 ۰۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵

رئیس شرکت گاز شهرستان سرپل ذهاب:

مردم در مصرف گاز صرفه جویی کنند/ میانگین مصرف در شبانه روز در زمستان ۱۴ مترمکعب است

بازی دراز1404:رئیس شرکت گاز شهرستان سرپل ذهاب گفت: شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه با جمعیتی بالغ بر 85 هزار نفر، دارای 15هزار و 830 هزار مشترک گاز می باشد و میانگین مصرف در شبانه روز در زمستان ۱۴ مترمکعب است.

مردم در مصرف گاز صرفه جویی کنند/ میانگین مصرف در شبانه روز در زمستان ۱۴ مترمکعب است

به گزارش بازی دراز، ناصری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت:  شهرستان سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه با جمعیتی بالغ بر 85 هزار نفر، دارای 15هزار و 830 هزار مشترک گاز می باشد و میانگین مصرف در شبانه روز در  زمستان ۱۴ متر مکعب است.

 

وی ضمن اشاره به افزایش میزان مصرف در شهرستان سرپل ذهاب به نسبت سال های قبل، افزود: میزان افزایش مصرف گاز نسبت به سال گذشته دو برابر شده و این بدلیل جمع شدن کانکسها و سکونت مردم در منازل می باشد با این حال امیدواریم با همکاری شهروندان و کنترل های مداوم فشار گاز شهرستان، مشکل خاصی پیش نیاید.

 

ناصری با اشاره به افزایش مصرف گاز طبیعی به تبع سرد شدن دمای هوا ، گفت: مصرف گاز در روزهای سرد افزایش می یابد و این مسئله نیاز به رعایت نکات ایمنی و صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی دارد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: پوشاندن کامل درزهای پنجره و کانال کولر جهت ممانعت از خروج هوای گرم در فصل زمستان از جمله نکات حائز اهمیتی است که با رعایت آن از هدررفتن انرژی جلوگیری خواهد شد و چنانچه هرمشترک تنها به میزان پنج درصد در مصرف گاز صرفه جویی داشته باشد، روزانه صرفه جویی قابل توجهی خواهیم داشت.