پربازدیدترین ها

سرویس: ویژه کد خبر: 223778 ۰۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵

نمایشگاه آثار خوشنویسی به مناسبت دهه مبارک فجردر شهرستان سرپلذهاب گشایش یافت

نمایشگاه آثار خوشنویسی با موضوع وصیت نامه شهدای سرپل ذهاب و به خط خوشنویسی آقای رامین دارابی با حضور امام جمعه، معاونت سیاسی و امنیتی فرمانداری،فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان ادارات و ارگان های شهرستان سرپل ذهاب و جمعی از هنرمندان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گشایش یافت.

نمایشگاه آثار خوشنویسی به مناسبت دهه مبارک فجردر شهرستان سرپلذهاب گشایش یافت

به گزارش بازی دراز، عزت اله شریفی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرپل ذهاب در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: نمایشگاه آثار خوشنویسی با موضوع وصیت نامه شهدای شهرستان سرپل ذهاب و با همکاری انجمن خوشنویسان و اداره بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان سرپل ذهاب برگزارشده است.

شریفی گفت: شهدای عزیز و والامقام شهرستان برگردن همه ی ما حق دارند و برماست که در راستای اهداف متعالی آن عزیزان که جانشان را در راه آرمان های انقلاب اسلامی فداکردند حرکت کنیم وبه خواست های آن ها که خدمت صادقانه به مردم بود جامه ی عمل بپوشانیم.

وی گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سرپل ذهاب با تأسی به این فرموده ی رهبر معظم انقلاب که شهدا را یاد کنید حتی با یک صلوات و زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست؛اقدام به برگزاری این نمایشگاه با هدف حفظ ارزشهای گرانسنگ شهدا و انتقال آن به نسل های بعدی به ویژه جوانان و نوجوانان نموده است .

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین فاطمی نسب امام جمعه سرپل ذهاب،ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عزیز شهرستان سرپل ذهاب گفت: وصیت نامه شهیدان و بزرگان را باید با طلا نوشت وهمواره نصب العین خود در زندگی قرار دهیم و به نسل های جوان و نوجوان انقلاب اسلامی منتقل نماییم.

وی گفت: شهدا ارزش های گران بهایی برای ما هستند و پاس داشت یاد و خاطره ی آنان برما واجب است و باید با استفاده از ظرفیت های فرهنگی و هنری برای ترویج این ارزش ها تلاش نموده و دین خود را به شهدا ادا نماییم.

گفتنی است، نمایشگاه به مدت ۱۰ روز برای بازدید هنرمندان  و عموم مردم عزیز شهرستان  از ساعت  ۸ صبح تا ۱۴ بعد از ظهر درمحل اداره ارشاد اسلامی سرپل ذهاب برقرار است.