پربازدیدترین ها

کد خبر: 223765 ۱۴:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۳

مراسم جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روستای بزمیرآباد شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

بازی دراز1404:مراسم جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روستای بزمیرآباد با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

مراسم جشن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روستای بزمیرآباد شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، امام جمعه سرپل ذهاب حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در این مراسم گفت: در طول انقلاب اسلامی مردم این منطقه ثابت کردند گوش به فرمان رهبری همواره مدافعی برای کشور و نظام هستند .

وی افزود: علارغم نزدیکی این منطقه به مرز و احتمال تهدید و نفوذ دشمن ،اما هوشیاری و آگاهی مردم و بومیان این منطقه باعث شده در کنار نیروهای نظامی و بسیجیان باشند و در برابر افکار دشمن که بتوانند به نوعی ازاین موقعیت سوءاستفاده و علیه نظام و مردم بخواهد توطئه ای داشته باشند نیز بایستند.

وی بیان کرد: بزرگترین نقطه قوت در این منطقه  حضور مردم پشت تنگ ذهاب است که باعث اقتدار و عظمت کشور شده و همین تعهد و تعصب مردم است که نگذاشته دشمن به هدف خود برسد و این نظام قطعا رو به تعالی پیش می رود .

وی تصریح کرد: مردم این منطقه همیشه همانند مجاهد و رزمنده دیده بانی برای این منطقه کرده اند و به معانی واقعی وحدت را بیان کردند.

نماینده ولی فقیه درشهرستان سرپل ذهاب ادامه داد: سابقه مبارزاتی بزرگان مردم این منطقه وایستادگی نسل های جوان امروزه دربرابر دشمنان برهیچ کسی پوشیده نیست ،در کنار برادران اهل سنت و تشییع خود در منطقه و جبهه ها از کشور اسلامی دفاع کردید و پشت سر امام ایستادید و بعد از جنگ تحمیلی نیز از مرز و بوم دفاع کردید و امروزه همگان قدردان حضور و آمادگی مردم این منطقه برای دفاع از کیان مهین اسلامی هستیم. 

وی تاکید کرد: امروزنظام جمهوری اسلامی ایران بیش ازهرزمانی به وحدت نیاز دارد و باید بیش ازهرزمانی در کنارهم باشید، 

فاطمی نسب گفت: وظیفه دشمنان درصدد هستند فرزندان شما به گونه ای تربیت شود که راه پدران خود را ادامه ندهند و اهدافی انقلابی که روز به روز پیش می رود درصدد است این روند را کُند کند اما در این راستا وظیفه داریم فرزندانی انقلابی و مکتبی تربیت کنید و در ابعاد مهم نقش آفرین باشند.

وی به برگزاری باشکوه انتخابات تاکید کرد و گفت: وظیفه دینی و اعتقادی ما این است که در پای صندوق های رای حضور پیدا کنیم و نگذاریم انتخابات ما کم رنگ شود ، مردم در چهل و یکمین سال انقلاب امتحان پس دادند و یکبار دیگر با انتخاب اصلح و حضور خود برنامه ها و سنایور دشمن خنثی می کنند.