پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 223741 ۰۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۰

عضو جنبش همبستگی جهانی علیه صهیونیسم: معامله قرن طرحی برای مصادره سرزمین‌های اسلامی است

عضو جنبش همبستگی جهانی علیه صهیونیسم،"معامله قرن" را تهدیدی خطرناک برای موجودیت فلسطینی ها دانست و گفت در گام بعدی نه تنها کرانه باختری، بلکه اردن و دیگر سرزمین‌های اسلامی را به نفع رژیم اشغالگر مصادره خواهد کرد.

عضو جنبش همبستگی جهانی علیه صهیونیسم: معامله قرن طرحی برای مصادره سرزمین‌های اسلامی است

به گزارش بازی دراز، 

اره منظور و هدف ترامپ از اینکه چهار سال به فلسطینی ها برای بررسی این طرح فرصت می دهد، گفت: اسرائیلی ها در این چهار سال به سیاست غصب و تصرف ادامه می دهند و هیچ جایی برای تحول امیدبخش در این چهار سال برای فلسطینی ها وجود ندارد.

لارودی اظهار کرد: از سال ۱۹۴۸ تاکنون سیاست ثابت اسرائیل توسعه طلبی و تصرف بوده است. حتی هنگاهی که اسرائیل شبه جزیره سینا را به مصر پس داد، در مناطق دیگری دست به تصرف و اشغالگری زد تا جبران آن شود.

وی تاکید کرد: در شرایطی که همه چیز به نفع اسرائیل است تا آنها بتوانند به سیاست غصب، الحاق، تخریب و اخراج ادامه دهند، چهار سال آینده به نظر من سیاه و تاریک خواهد بود. این روند نه تنها تصرف و الحاق کامل کرانه باختری، بلکه جنوب لبنان، جولان و شرق رود اردن را در نظر دارد.

این فعال صلح افزود: حد و حدودی برای این سیاست اسرائیل وجود ندارد و به نظر من در بلند مدت، کشورهایی همچون اردن در خطر خواهند بود.