1. بهمن 1398 - 12:02   |   کد مطلب: 223659
بازی دراز1404:رئیس اداره ارشاد اسلامی سرپل ذهاب گفت: برنامه های فرهنگی و هنری ایام الله دهه مبارک دهه فجر به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برای عموم مردم شهرستان در این ایام برگزار می شود.

به گزارش بازی دراز، عزت اله شریفی در گفتگو با خبرنگار ما گفت:به مناسبت فرارسیدن سال روز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با رویکرد  و نگاه جامع نگری به حوزه های مختلف فرهنگی و هنری برنامه های فرهنگی و هنری متنوعی  برای مردم خوب شهرستان برنامه ریزی شده است.

وی افزود: برگزاری نمایشگاه آثار هنری (خوشنویسی)،تجلیل از فعالان پیشکسوت  هنرخوشنویسی،اجرای نمایش طنز توسط گروه های هنری،محافل انس باقرآن و برنامه های جانبی دیگر از اهم فعالیت های فرهنگی و هنری برای ایام میمنت و مبارک دهه فجر است .

وی افزود: با توجه به نیاز شهرستان به فضای شاد و نشاط آور ان شاالله با حمایت های بی دریغ و مستمر مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و همراهی هنرمندان توانمند و متعهد شهرستان سرپل ذهاب شاهد فعالیت های فرهنگی و هنری افزون تری برای مردم عزیز و اقشار مختلف شهری و روستایی این دیار باشیم.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها