30. دى 1398 - 12:57   |   کد مطلب: 223656
بازی دراز1404: این جلسه با حضور فرماندار و معاون امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولین، جلسه هماهنگی روز هوای پاک در محل سالن جلسات فرمانداری سرپل ذهاب برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، محبت جمالی نیا در این جلسه نسبت به شناسایی و ساماندهی آسیب ها و خطرات زیست محیطی در سطح شهر و روستاهای سرپل ذهاب تاکیداتی داشت و گفت: برای دفع فاضلاب های روستایی در صددهستیم نسبت به تامین اعتبارات لازم،پیشنهاداتی به استان کرمانشاه ارائه شود و همچنین برای فراهم کردن خودوری جمع آوری زباله های روستایی نیزپیگیری خواهیم کرد ازسوی سازمان شهرداری های کل کشورو تخصیص اعتبارات سال آینده تمهیدات خاصی اندیشیده شود.

وی نسبت به نظارت و بازرسی مرغ فروشی های سطح شهر تاکید داشت و گفت: اداره صَمت،شبکه بهداشت و دامپزشکی شهرستان در زمینه اخذ جرایم با واحدهای متخلف اقدامات لازم بعمل آورند و نسبت به عرضه مرغ خانگی نیز در مرغ فروشی ها جلوگیری شود.

وی تصریح کرد: ضرورت دارد برای جلوگیری از بروزمشکلات زیستی، استانداردها برای دفع آب های سطحی در کشتارگاه شهرستان، رعایت شود.

فرماندارگفت: برای جمع آوری و تفکیک پسماندها و زباله های خانگی شهرداری سرپل ذهاب و با همکاری شهرستان قصرشیرین مشکلات پیش رو با استفاده از دستگاه های تاسیسات جمع آوری زباله حل و فصل کنند و شبکه بهداشت شهرستان برای دفع زباله ها هر چه سریعتردستگاه زباله سوز راه اندازی کنند.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها