29. دى 1398 - 15:42   |   کد مطلب: 223652
بازی دراز۱۴۰۴:امام جمعه شهرستان سرپلذهاب گفت: این دو فریضه مهمّ، کوچک و بزرگ، و رئیس و مرئوس نمی‌شناسد، و نیز همه‌ موضوع‌ها را شامل می‌شود، و این‌طور نیست که ما بعضی از منکرات را نهی کنیم، و از بقیه منکرات غافل شویم. 

به گزارش بازی دراز، 

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار ما در مورد اهمّیّت و عظمت این دوفرضیه الهی، گفت: هرگاه فریضه امر به معروف و نهى از منکر به درستى انجام شود و اقامه گردد، فرایض دیگر اعمّ از آسان و دشوار انجام خواهد شد.

وی هدف احیاى امر به معروف و نهى از منکر را اصلاح جامعه اسلامى عنوان کرد و گفت: این دو فریضه مهمّ، کوچک و بزرگ، و رئیس و مرئوس نمی‌شناسد، و نیز همه‌ موضوع‌ها را شامل می‌شود، و این‌طور نیست که ما بعضی از منکرات را نهی کنیم، و از بقیه منکرات غافل شویم.  همه منکرات باید نهی شوند، و همه افرادی که منکر را انجام می‌دهند، و فرقی بین مرد و زن، و رئیس و مرئوس نباید باشد، باید مراقب بود این فریضه جنبه سیاسی پیدا نکند یعنی به خاطر اغراض سیاسی، انجام نشود، بلکه هدف، رضای الهی، و اصلاح جامعه باشد.

وی تاکید کرد:امر به معروف و نهی از منکر مایه قوام و بقای اعمال دیگر است لذا باید در انجام به آن حساسیت و اولویت خاصی قرار دهیم.

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها