آخرین مطالب

پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 223631 ۱۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴

دبیر ستاد مردمی گام دوم انقلاب استان کرمانشاه تاکیدکرد:

توجه جدی به جوانگرایی در مباحث سیاسی الزامی است/ کرمانشاه آغازگر گام دوم انقلاب

بازی دراز1404:‍ دبیر ستاد مردمی گام دوم انقلاب استان کرمانشاه با بیان اینکه کرمانشاه آغازگر گام دوم انقلاب است،گفت: توجه جدی به جوانگرایی در مباحث سیاسی الزامی است.

توجه جدی به جوانگرایی در مباحث سیاسی الزامی است/ کرمانشاه آغازگر گام دوم انقلاب

به گزارش بازی دراز، دکتر رضا فرخشاهی پیش از ظهر امروز« دوشنبه 23دی ماه» در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهارداشت:  بیانیه گام دوم  انقلاب سند تمدن‌سازی است که در این سند ارزشمند بین‌المللی تاکید بر اصل «ما می‌توانیم» و استفاده از جوانان در نظام اسلامی و خدمت‌رسانی به مردم شده است.

فرخشاهی افزود: کرمانشاه آغازگر گام دوم انقلاب بود، بیانیه گام دوم سند تمدن‌سازی است که پایه‌های پیشرفت کشور را در هفت حوزه « علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت، مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت ملی و سبک زندگی» ترسیم کرده است.
این مسئول در ادامه تاکیدکرد: در بیانیه گام دوم انقلاب سخن از بایدها و نبایدها در مدیریت کشور شده است،این سند ارزشمند بین‌المللی که زمینه را برای طلوع خورشید امام عصر(عج)  فراهم می کند.و تاکید بر اصل «ما می‌توانیم» و استفاده از جوانان در نظام اسلامی و خدمت‌رسانی به مردم را دارد.

فرخشاهی با اشاره به اینکه، این سند بر استفاده از مهمترین ظرفیت کشور که نیروی جوان کارآمد با زیربنای ایمانی و دینی است، افزود:جمعی از نخبگان استان کرمانشاه در لبیک به مقام معظم رهبری و در راستای دکترین جدید سیاسی ستاد مردمی گام دوم انقلاب استان کرمانشاه را در سالروز امامت امام عصر(عج) را تشکیل داده اند.
دبیر ستاد مردمی گام دوم انقلاب استان کرمانشاه،تاکید کرد: این حرکت فصلی و انتخاباتی نیست،  یک اقدام سازنده است که میخواهد زمینه پیشرفت استان کرمانشاه در افق 1404 را فراهم کند. و سه شاخصه مهم حکمرانی «بخش خصوصی، دولت و سرمایه‌های اجتماعی»  را مورد توجه قرار میدهد. و براساس رهنمودهای مقام معظم رهبری و  نظر کارشناسان تنها راه نجات کشور بر سر کار آمدن دولت مردمی جوان است.
 فرخشاهی با اشاره به اینکه در حوزه‌های مختلف باید به سمت جوانگرایی پیش برویم، افزود: با راه اندازی یک سایت سعی در معرفی معیارهای  مورد نظر را داریم و می‌کوشیم شرایط استفاده نخبگان از امکانات و فضای تبلیغی مناسب  فراهم شود تا بتوانیم افراد شایسته را به مردم معرفی کنیم.
وی  این اقدام را گامی مبارک در راستای تشکیل ستادی برای مطالبه‌گری مردم در عرصه‌های مختلف اجتماعی سیاسی دانست و افزود: تلاش می‌کنیم شرایطی ایجاد شود که مردم بتوانند به کاندیدای سالم، صالح و قوی دست پیدا کنند و با آگاهی کامل انتخاب کنند.
 لازم به ذکر است: در پایان این نشست خبری از هفت محصول این ستاد از جمله پوستر « این خانه از ماست» سایت « Azmaa.net » رونمایی شد و گفته شد این سایت محلی برای برقراری ارتباط  با مردم جهت اطلاع از اخبار، عملکرد و فعالیت‌های این ستاد  می باشد.