23. دى 1398 - 9:00   |   کد مطلب: 223616
بازی دراز۱۴۰۴:مراسم یاد بود سردار بزرگ وپرافتخار اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی باحضور مردم ولایتمدار دهستان پشتنگ ذهاب و مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپل ذهاب برگزار شد.

به گزارش بازی دراز، 

حجت الاسلام مهدوی در این مراسم ضمن تسلیت شهادت سپهبدسردارحاج قاسم سلیمانی و محکومیت این جنایت صهیونیستی،گفت:شکست آمریکایی جنایتکار،تحقیر آنان در جهان، در نبرد موشکی و نظامی و جنگ الکترونیکی با همرزمان وفادار شهید سلیمانی چون سردار حاجی زاده و سردار سلامی باعث رو آوردن آنان برای استفاده تبلیغاتی وروانی از جریان سقوط هواپیمای مسافر بری اوکراین شده است.

وی افزود:یزیدیان و ابن زیاد های زمانه بعد از جنگ نظامی با ایران اسلامی با جنگ روانی و تبلیغاتی سعی در جلوگیری از تحقیر بیشتر خود بوده و به هر شکل ممکن میخواهند انسجام و وحدت در جبهه خودی را بهم بزنند

وی تصریح کرد: دشمن تلاش میکند به جای مسئله اصلی که شروع کردن جنگ و جنایت توسط آمریکا و لزوم خروج او در منطقه مسائل فرعی را مطرح کند.

مهدوی گفت: استفاده از خوراک رسانه ای سقوط هواپیمایی وجنگ روانی وتبلیغاتی بعد ازشهادت حاج قاسم نشان داد سم مهلک برای دشمن، مقاومت و وحدت در بین مردم و مسئولین است.

وی در پایان گفت: برای جلوگیری از به حاشیه رفتن تحقیر آمریکا در حمله موشکی، ولزوم مطالبه خروج آمریکا از منطقه هرچه فریاد است بر سر آمریکا بزنید

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها