پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 223610 ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲

دلجویی امام جمعه یزد از خانواده یکی از جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی در تفت

نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه یزد به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان با حضور در منزل خانواده امیرحسین قربانی یکی از جان باختگان حادثه هواپیمای اوکراینی، از آنها دلجویی کرد.

دلجویی امام جمعه یزد از خانواده یکی از جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی در تفت

به گزارش بازی دراز، 

آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در این دیدرا با تسلیت به خانواده های عزادار این حادثه، صبر در مقابل تقدیر الهی را نشانه انسان مؤمن و با تقوا دانست و افزود: این امتحان الهی است که خداوند بندگان خود را به این وسیله در معرض آزمون قرار می‌دهد.

به گزارش روز یکشنبه روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران  استان یزد ، وی با تسلیت فقدان این جوان نخبه برای والدین و بازماندگانش از درگاه احدیت صبر و اجر مسئلت کرد.

امیرحسین تنها پسر جانباز قربانی بازنشسته و رییس سابق تأمین اجتماعی شهرستان تفت است که در حادثه سرنگونی هواپیمای اوکراینی خط تهران -کی یف، جان باخت.

وی متولد چهار خرداد ۱۳۷۷ و دانشجوی رشته بیوشیمی در مقطع دکتری ایالت وینیپگ کانادا بود.

هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ شرکت هواپیمایی اوکراینی با ۱۷۶ مسافر و ۹ خدمه پروازی که صبح چهارشنبه تهران را به مقصد کی یف پایتخت اوکراین ترک کرد، حوالی شهر جدید پرند در استان تهران سرنگون شد و همه مسافران آن جان باختند.

صبح روز شنبه ستاد کل نیروهای مسلح ایران تایید کرد که بر اثر بروز خطای انسانی و غیرعمد، هواپیمای خطوط هوایی اوکراین مورد اصابت قرار گرفته است.