پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 223588 ۱۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۹

قنبرزاده: کار دشواری برای کسب سهمیه المپیک در پیش دارم

بازی دراز 1404:قهرمان پرش ارتفاع ایران گفت:‌ کسب سهمیه المپیک توکیو کار بسیار دشواری است اما تلاش می کنم تا در این مسیر موفق باشم.

قنبرزاده: کار دشواری برای کسب سهمیه المپیک در پیش دارم

به گزارش بازی دراز،«کیوان قنبرزاده»‌ روز پنجشنبه با اشاره به اینکه تمرینات آماده سازی اولیه را یک ماه و نیم پیش آغاز کرده است،‌ به ایرنا افزود: در این مدت تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته و هر روز برای بهتر شدن تلاش زیادی می کنم.

وی افزود: هدف اصلی من کسب سهمیه ورودی بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو و کسب بهترین نتیجه تاریخ این ماده در این بازی هاست.

قهرمان پرش ارتفاع ایران ادامه داد:‌ در همین راستا با «ایرج عرب» سرپرست فدراسیون دو و میدانی جلسات متعددی را برگزار کرده و درخواست هایم دراین خصوص را مطرح کردم.

به گفته وی سرپرست فدراسیون با برپایی اردوی تدارکاتی در کشور روسیه موافقت کرده و در این خصوص اقدامات لازم نیز انجام شده است.

قنبرزاده گفت: هدایت این اردو را یکی از مربیان بنام روس برعهده خواهد داشت و از مدت ها قبل مذاکره و توافقات اولیه با او انجام شده است.

وی اضافه کرد: این اردو تا زمان برگزاری مسابقات کسب سهیمه برپا خواهد بود و در روسیه تمرینات خود را دنبال خواهم کرد.

قنبرزاده درباره رکوردی که در حال حاضر می تواند به ثبت برساند، اظهارداشت: هم اکنون از مانع ۲ متر و ۲۵ سانتی متری به آسانی می توانم عبور کنم و با این رکورد تنها ۲ سانتی متر با کسب ورودی مسابقات قهرمانی جهان درسال آینده فاصله دارم.

وی ادامه داد: البته رکورد ورودی بازی های المپیک با مسابقات قهرمانی جهان متفاوت است. رکورد در نظر گرفته شده برای این  بازی ها ۲ متر و ۳۳ سانتی متر است.

ملی پوش دو و میدانی کشورمان افزود:‌ بی شک کار دشواری برای کسب سهیمه ورودی المپیک پیش رو دارم اما اطمینان می دهم در صورتی که حمایت شوم می توانم این رکورد را کسب و در المپیک شرکت کنم.

وی درباره اینکه کسب سهیمه ورودی المپیک سقف آرزوهایت در دو و میدانی است نیز گفت: به هیچ وجه سقف آرزویم این نیست چنانچه ورودی بگیرم برای بهترین نتیجه در بازی های المپیک که بدست آوردن مدال است تلاش خواهم کرد.

پنجشنبه و جمعه آینده مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی کشور در تهران برگزار می شود. قنبرزاده درباره شرکت دراین مسابقات نیز گفت: از آنجا که هدفم کسب ورودی و شرکت دربازی های المیپک ۲۰۲۰ است برنامه ای برای شرکت دراین رقابت ها و مسابقات  قهرمانی آسیا نداشته و ندارم.