پربازدیدترین ها

سرویس: استانی کد خبر: 223574 ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۹

استاندار کرمانشاه: قلب آمریکا هدف گرفته شد

بازی دراز 1404: استاندار کرمانشاه با یادآوری اینکه وعده انتقام سخت پیش از آیین خاکسپاری سپهبد سلیمانی تحقق یافت، گفت: سپاه پاسداران در عملیات بامداد امروز قلب نظامی آمریکا در منطقه را هدف گرفت.

استاندار کرمانشاه: قلب آمریکا هدف گرفته شد

به گزارش بازی دراز، 

«هوشنگ بازوند» روز چهارشنبه در مراسم تحلیف سردوشی سربازان مرکز آموزش مرزبانی شهید رجایی ناجا که با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار، فرماندهان نظامی و انتظامی استان و مدیرکل حوزه استاندار برگزار شد؛ اظهارداشت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی متعلق به امت بزرگ اسلام و تمام آزادی‌خواهان جهان بود.

وی افزود: پس از شهادت ایشان، در همه جای دنیای اسلام و هر جایی که آزادی خواهی وجود داشت همه یکپارچه و به شکل گسترده این جنایت آمریکا را محکوم کردند و خواستار انتقام سخت از دشمن شدند.

استاندار کرمانشاه با تقدیر ویژه از انتقام سخت و به موقع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بامداد امروز اظهار داشت: بسیار خوشحالیم درست پیش از آنکه پیکر مطهر این سردار رشید به خاک وطن سپرده شود این انتقام سخت گرفته شد.

بازوند تاکید کرد: این انتقام سخت و این عملیات دقیق، با اراده و خواست مردم شهید پرور ایران و امت اسلام و آزادی خواهان دنیا انجام شد.

وی عنوان کرد: در این حمله دقیق موشکی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بزرگترین و مجهزترین مرکز نظامی آمریکا در منطقه را منهدم کرد.

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه افزود: در واقع در این عملیات بزرگ، سپاه پاسداران قلب نظامی آمریکا در منطقه را مورد هدف قرار داد و دل ملت بزرگ و ولایت مدار ایران، امت اسلام و تمامی آزادی خواهان دنیا را شاد کرد.

بازوند در بخش دیگری از سخنانش از حضور در مراسم اهدای سردوشی به سربازان آموزشی پادگان شهید رجایی ناجا اظهار خرسندی کرد و گفت: مرزداری و مرزبانی در طول تاریخ یک واژه مقدس و قابل احترام نزد ایرانیان بوده است و شما سربازان از امروز وظیفه بزرگ و مقدس مرزداری و حفظ امنیت کشور را بر دوش می گیرید.

وی جایگاه سرباز در در نظام مقدس جمهوری اسلامی را بسیار والا دانست و گفت: سردار سرتیپ شهید قاسم سلیمانی وصیت کرده بود روی مزار وی تنها عنوان «سرباز وطن» بنویسند. این نشان از رتبه و جایگاه بسیار والای سرباز دارد.

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. 
براساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رییس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.
در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.
وزارت  امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.