پربازدیدترین ها

کد خبر: 223541 ۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۷

تقدیر امام جمعه ،فرماندار و فرمانده سپاه سرپل‌ذهاب از حضور مردم شهرستان در تجمع بزرگ سلیمانی ها

بازی دراز1404:امام جمعه ، فرماندار و فرمانده سپاه سرپل‌ذهاب در پیامی از حضور گسترده مردم شهید پرور و قدر شناس شهرستان در مراسم تجمع بزرگ سلیمانی ها تقدیر و تشکر کردند.

تقدیر امام جمعه ،فرماندار و فرمانده سپاه سرپل‌ذهاب از حضور مردم شهرستان در تجمع بزرگ سلیمانی ها

به گزارش بازی دراز، در متن این پیام آمده است :

خون پاک شهید سلیمانی و شهدای جنایت آمریکای تروریست بار دیگر باعث اتحاد مردم ولایتمدار و بصیر ایران اسلامی و انسجام هسته های مقاومت در برابر استکبار و در راس آن آمریکای جنایتکار گردید.

حضور حماسی مردم قدرشناس ایران اسلامی در جای جای میهن اسلامیمان اقتدار و بصیرت و ولایتمداری مردم را بار دیگر به رخ جهانیان کشید.

 

مردم بار دیگر ثابت کردند که عاشق و شیفه جهاد و شهادت هستند و از آن هراسی ندارند.

مردم شهید پرور شهرستان سرپل‌ذهاب نیز با حضور گسترده و دشمن شکن خود در تجمع بزرگ سلیمانی ها بار دیگر با آرمانهای انقلاب اسلامی ، شهدا و امام شهدا تجدید بیعت کرده و اعلام نمودند که راه سرخ شهدا را با قدرت ادامه خواهند داد و تجدید میثاقی دوباره با رهبری معظم انقلاب اسلامی نمودند که لازم است از حضور پرشور و گسترده آحاد و اقشار مختلف مردم شیعه ، اهل سنت و جامعه اهل حق که صحنه های حماسی زیبایی را خلق کرده و آمادگی خود را برای لبیک به ندای رهبری جهت گرفتن انتقام سخت از آمریکای جنایتکار اعلام نمودند صمیمانه تقدیر و تشکر کنیم.