16. دى 1398 - 9:22   |   کد مطلب: 223515
به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی:
مراسم سوگواری در پادگان ابوذر شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد
بازی دراز 1404: به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، مراسم سوگواری با حضور امام جمعه‌، فرماندار مسئولین‌،‌ فرماندهان نظامی و انتظامی و پرسنل تیپ ٧١ پ. م صاحب الزمان (‌عج)ابوذر سرپل‌ذهاب برگزار شد.

به گزارش بازی دراز،  امام جمعه سرپل‌ذهاب در این مراسم با بیان اینکه خون پاک شهید سلیمانی تاج و تخت و طومار استکبار را در منطقه و در دنیا بر هم خواهد زد،گفت:شهید سلیمانی عزیزترین شخصیت دنیای اسلام و سیدالشهدای مقاومت است و امروز تمام آزادیخواهان جهان عزادار شهادت ایشان هستند

 

حجت الاسلام جواد فاطمی نسب با اشاره به اینکه شهید سلیمانی بر دلها ، بر مرزها ، بر قلبها و بر مغزها فرماندهی می کرد،افزود: شخصیت این شهید بزرگوار باید مطالعه شود و درآینده تفکرات ایشان در دانشگاههای ما تدریس شود .

 

امام جمعه شهرستان گفت: اخلاص ، تقوا، خاکی بودن ، موقعیت شناسی ، گوش به فرمان رهبری بودن و ولایتمداری و بصیرت ایشان امروز باعث محبوبیت و مقبولیت ایشان در دنیا شده است .

 

وی به آخرین دست نوشته این شهید عظیم الشان که نشان دهنده اوج اخلاص و تقوای ایشان بود اشاره کرد و گفت: شهید سلیمانی دغدغه دنیای اسلام را داشت و نمی توانست زمانی که مظلومیت کسی را ببیند ساکت بنشیند واین امر باعث مقبولیت و محبوبیت بین المللی ایشان شده است.

 

فاطمی نسب گفت: وقتی که اسلام به خطر می افتد این شهید بزرگوار ماموریت پیدا می کند که هسته های مقاومت را در کشورهای از هم گسیخته و نامنظم عراق و سوریه شکل دهد و این امر یک فرد استثنایی را می طلبد و شهید سلیمانی این اتحاد را در منطقه شکل داد .

 

نماینده ولی فقیه در سرپل ذهاب در پایان گفت: وی علی رغم علم به اینکه هر لحظه ممکن است به شهادت برسد اما بازهم شخصا در محورهای عملیاتی جنگهای نیابتی در عراق و سوریه حضور پیدا می کند.

 

 

 

سرهنگ شاطری فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه صاحب الزمان (عج) پادگان ابوذردر ادامه گفت:در برهه ای اززمان ما حتی نمی توانستیم به سگ آمریکایی نگاه چپ کنیم و آنها هر کاری که دوست داشتن را در کشور ما انجام می دادند اما امروز اقتدار جمهوری اسلامی را دربرابر آمریکا به عینه می توان دید.

 

وی بیان کرد: 8 سال جنگ تحمیلی ثابت کرد که از نظر نظامی نمی توانند با انقلاب و نظام مقابله کنند لذا به سمت جنگ اقتصادی و تهاجم فرهنگی و استیصال از درون رفتند.

 

وی با بیان اینکه شهید سپهبد سلیمانی نقش مهمی درپیروزی جبهه مقاومت درمنطقه داشته است،گفت: جنگهای نیابتی منطقه یکی دیگر از روشهای استکبار برای مقابله با نظام وتفکر انقلاب اسلامی بود که در تمامی آنها انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت پیروز میدان بوده است.

 

سرهنگ شاطری با بیان اینکه انتقام خون شهید سلیمانی قطعا گرفته خواهد شد،گفت: وقتی رئیس جمهور یک کشور مستقیما دستور ترور فردی که شخصیت،محبوبیت واقتدار ملی داشته را صادر می کند نشان دهنده زبونی و درماندگی آن دولت است، شهید سلیمانی یک شخصیت ملی و یک نظامی برجسته بود که تمام معادلات کشورهای حامی تروریسم و کشورهای مرتجع عربی را برهم زد.

 

 

 

 

لینک کوتاه:

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها