پربازدیدترین ها

کد خبر: 223508 ۱۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۵

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اجتماع سلیمانی ها در سرپلذهاب برگزار شد

بازی دراز1404: جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اجتماع سلیمانی ها با حضور امام جمعه و مسولین ادارات شهرستان سرپلذهاب در محل قرارگاه فرهنگی اجتماعی این شهرستان برگزار شد.

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اجتماع سلیمانی ها در سرپلذهاب برگزار شد

به گزارش بازی دراز، امام جمعه سرپلذهاب در این جلسه با بیان اینکه خون پاک سردار سلیمانی طومار طاغوتیان زمان را درهم خوهد پیچید،گفت: سرداران و رزمندگان بسیاری هستند که هرکدام ازآنها امروز یک سلیمانی اند ونمیگذارند خون این شهید بزرگوار خشک شده وهدر برود وراه ایشان را باقدرت ادامه خواهندداد

انتقام سخت خون شهید مظلوم ما در آینده بسیار نزدیک ضربه سختی به آمریکا خواهد زد.

حجت الاسلام فاطمی نسب افزود: شهید سلیمانی شخصیتی بود که تمام جهان اسلام روی ایشان حساب بازکرده و دنیای کفر واستکبار ازایشان واهمه و ترس داشت.

امام جمعه شهرستان بیان کرد: آمریکا ۷تریلیون دلار وارد خاورمیانه کرد تا کدخدای منطقه شود ولی همه شاهدبودند که خاورمیانه روی انگشت شهید سلیمانی می چرخید و تمام سرمایه گذاری استکبار هدر رفت.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی بازوی قدرتمند رهبری در کشورهای همسایه بود ، گفت: همه مامدیون شهید سلیمانی هستیم که متعلق به جهان اسلام است و باید یک مجلس درخور ایشان برگزار شود.

فرماندار شهرستان سرپلذهاب در ادامه گفت: شهید قاسم سلیمانی می گفت برای به شهادت رسیدن باید شهید بود و خود ایشان شهید بود که به شهادت رسید. 

وی افزود: تمام اخلاق و رفتار وخصوصیات شهید سلیمانی به گونه ای بود که زمینه های به هادی رسیدن رابرای این سردار بزرگ فراهم کرد.

فرماندار شهرستان تصریح کرد: ما باید به گونه ای عمل کنیم که راه شهدا را ادامه داده و شرمنده شهدا نشویم.


وی با بیان اینکه شهید سلیمانی عمربابرکت خودرا درراه دفاع از دین اسلام و مجاهدت در جبهه مقاومت گذراند،گفت: شجاعت و مجاهدت مدافعان حرم در عراق و سوریه باعث نابودی دشمنان اسلام در فرسقها دورتر از مرزهای ایران اسلامی شد.

وی ادامه داد: نیروهای نظامی و قوای مسلح کشورامروز دراوج اقتدار هستند و کیان انقلاب و تمامیت ارضی کشور دربرابر دشمنان دفاع می کنند.

وی در پایان گفت: انتقام سخت از آمریکای جنایتکار وتروریست خواسته همه مردم ایران و تمام ملتهای مقاوم جهان است.

لازم به ذکر است، مراسم سوگواری شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی فردا دوشنبه ساعت ۱۰ صبح در جوار حرم احمدابن اسحاق قمی(ره) در شهرستان سرپلذهاب برگزار می شود.