پربازدیدترین ها

کد خبر: 223482 ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۴

امروز صورت گرفت:

ابرازهمدردی مردم شهید پرور سرپل‌ذهاب با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درپی شهادت سردارسرافرازسلیمانی

بازی دراز 1404:مردم شهید پرور شهرستان سرپل‌ذهاب با تجمع درمحل سپاه ناحیه با محکومیت جنایت آمریکای تروریست طنین فریاد مرگ بر آمریکا در سرپل‌ذهاب سردادند.

ابرازهمدردی مردم شهید پرور سرپل‌ذهاب با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درپی شهادت سردارسرافرازسلیمانی

به گزارش بازی دراز، فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب در این اجتماع ضمن تسلیت شهادت سردار رشید سپاه اسلام سپهبد قاسم سلیمانی را به محضر امام زمان (عج)، مقام معظم رهبری ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی و بیت مکرم ایشان،گفت:

سرهنگ نوروزاکبری با بیان اینکه سپاه پاسداران با پیروزی انقلاب در دوم اردیبهشت سال ٥٨ شکل گرفت،ادامه داد: سپاه به دنبال اعتلای دین اسلام و ارزش انسان است و پاسداری انقلاب اسلامی بازنشستگی ندارد.

وی با بیان اینکه انقلاب ما زنده است و پاسداران و سایر قوای مسلح از آن نگهبانی و حراست می کنند،گفت:سپاه پاسداران مکتبی است واعتقادش برگرفته از اسلام ناب است و حرکتش به سمت حکومت اسلامی می باشد.

وی ادامه داد: حاج قاسم سلیمانی در نوک پیکان جبهه مقاومت قرارداشت ، درطول ۴۰سال خدمت صادقانه خود به انقلاب همواره برای یاری رساندن به دین خدا ،اعتلای اسلام ناب و کمک به مظلومان جهان در جبهه مقاومت تلاش کرد وشهادت بهترین پاداش برای این سردار عزیز بود.

فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب بیان کرد: استکباراشتباه بسیاربزرگی را مرتکب شده است،امروز سراسر دنیای اسلام عزادار شهید سلیمانی هستند انتقام خون شهید سلیمانی به گونه ای خواهد بود که استکبار را از کار خود پشیمان خواهد کرد.