پربازدیدترین ها

سرویس: تازه های خبر کد خبر: 222977 ۱۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸

رییس هیات نجات غریق کرمانشاه انتخاب شد

بازی دراز 1404:«شادی قیاسی» باکسب اکثریت آرا در مجمع هیات نجات غریق استان کرمانشاه، برای اولین بار در کشور به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.

رییس هیات نجات غریق کرمانشاه انتخاب شد

به گزارش بازی دراز، 

در این مجمع که روز یکشنبه در سرسرای شهید هادیان کرمانشاه برگزار شد، برای کسب کرسی ریاست این هیات، ۶ نفر نامزد بودند که در نهایت باانصراف چهار نفر، شادی قیاسی و افشین نیک‌نژاد با ارائه برنامه‌های خود، سعی در کسب آرای حاضرین داشتند.

بعد از رای گیری قیاسی باکسب ۱۱ رای از مجموع ۱۷ رای ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رئیس جدید هیات نجات غریق استان کرمانشاه منصوب شد و نیک‌نژاد هم توانست پنج رای را کسب کند و یک رای هم سفید به صندوق ریخته شد.

قیاسی در زمانی که برای دفاع از برنامه‌های خود داشت، وظیفه این هیات را تربیت ناجیان غریق و حفاظت از جان مردم عنوان و تاکید کرد: برای رسیدن به این مهم نیاز برنامه‌ای جامع و مدون دارم.

وی تدوین تقویم ورزشی سالیانه، آموزش دوره‌ای ناجیان غریق، بازرسی مستمر از اماکن آبی، آب‌های آزاد و سدهای استان، توجه ویژه به ظرفیت شهرستان‌ها، طرح جامع استعدادیابی و درخواست میزبانی اردوهای تیم ملی را بخشی از برنامه‌های خود برای پیشرفت و توسعه نجات غریق استان کرمانشاه بیان کرد. 
رئیس هیات پزشکی ورزشی کرمانشاه پیشتر از فعالیت ۵۹ هزار و ۷۰۰ ورزشکار سازمان‌یافته زیرنظر ۴۸ هیات‌ ورزشی استان خبر داده بود.