پربازدیدترین ها

کد خبر: 222964 ۱۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۸

آیین تشییع و خاکسپاری شهردار قصرشیرین برگزار شد

آیین تشییع و خاکسپاری «صحبت پور افشار» شهردار قصرشیرین روز یکشنبه با حضور استاندار کرمانشاه و قشرهای مختلف مردم و مسوُولان استانی و غرب کرمانشاه در مزار شهدای «کل داوود» سرپل‌ذهاب برگزار شد.

آیین تشییع و خاکسپاری شهردار قصرشیرین برگزار شد

به گزارش بازی دراز، 

در این مراسم، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، فرمانداران شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه، نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی و جمعی از روسای ادارات شهرستانهای غرب کرمانشاه، مسوولان استانی و شهرداران غرب کرمانشاه و مردم قدرشناس منطقه حضور داشتند.

حضور فرماندهان نظامی و انتظامی متشکل از ارتش، مرزبانی، سپاه و بسیج و چهره های شاخص استانی و شهرستانی در این آیین قابل توجه بود که آیین بدرقه پیکر شهردار در آرامگاه ابدی وی نیز همراه با اجرای گروه موزیک نظامی ارتش برگزار شد.

شهردار قصرشیرین روز گذشته در جریان سانحه رانندگی در مسیر سرپل ذهاب در حوالی روستای حبیب وند با یک دستگاه خودروی سواری عازم قصرشیرین بود که با یک دستگاه تریلر برخورد کرد و در دم جان باخت.

صحبت پور افشار از سال ۹۳ تاکنون سکان مدیریت شهری قصرشیرین را برعهده داشت و پیش از آن نیز معاون عمرانی سازمان همیاری شهرداری های استان کرمانشاه بود.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت دارد.